ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Специфіка проведення лісогосподарських заходів у процесі формування соснових насаджень природного походження

У черговий день практики з дисципліни «Екоадаптаційне відтворення лісів» магістри-лісівники разом Віктором Мельхіоровичем Маурером виконували дослідження у науково-виробничому об’єкті ВП НУБіП України «Боярська ЛДС», який упродовж останніх 10 років слугує стаціонаром для вивчення особливостей появи, збереження та можливості використання природного поновлення сосни для відтворення високопродуктивних, особливо цінних сосняків регіону. 
10 червня, 08:37

Еколого-географічні культури – унікальний об’єкт для комплексних лісівничих досліджень та навчально-наукової роботи студентів НУБіП України

Щорічно навчальну практику на науково-дослідних об’єктах ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» проходять близько 1200 студентів НУБіП України. Зокрема, 7 червня 2021 р. практику з дисципліни «Екоадаптаційне відтворення лісів» розпочали магісти 1-го року навчання під керівництвом завідувача кафедри, проф. Маурера Віктора Мельхіоровича. Об’єктом першого дня практики було обрано ділянки еколого-географічних культур, закладені навесні 1981 року на площі 2,6 га.
08 червня, 11:01

Перша лісопожежна школа НУБіП-2021 проведена на базі Боярської ЛДС

Упродовж 24-26 травня 2021 року співробітники кафедри лісівництва та лабораторії лісової пірології НДІ лісівництва та декоративного садівництва НУБіП України провели навчання для лісової охорони Чернігівської області: «Перша лісопожежна школа НУБіП-2021».
Лісопожежна Школа – тренінговий теоретичний та практичний курс для фахівців вищої ланки управління державних лісогосподарських підприємств. Навчання проводилися на базі ВП НУБіП України «Боярська ЛДС», ННВЦ «Дзвінківський».
07 червня, 09:30

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day)

Охорона навколишнього природного середовища – це система державних, суспільних та міжнародних заходів, які забезпечують раціональне використання, відновлення, примноження та збереження природних ресурсів від руйнування, забруднення та виснаження.  
05 червня, 09:30

У Дзвінківському ННВЦ відбувся тренінг щодо практичної реалізації 6-того і 9-того принципів FSC національного стандарту: цінності довкілля та особливі цінності для збереження»

З 18 по 21 травня 2021 р. на базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відбувся перший із серії запланованих тренінгів з питань практичної реалізації FSC Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України «Практична реалізація FSC національного стандарту: цінності довкілля та особливі цінності для збереження».
 
03 червня, 19:32
1   [2]  3 4 5 6 7 8 9 10 11   ...  95 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS