ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Партнерська взаємодія Боярської ЛДС з закладами позашкільної освіти Київської області!

 29 травня 2024 року на базі Центру еколого-натуралістичної творчості «Юннати» Боярської міської ради та Боярської лісової дослідної станції   було проведено семінар для заступників директорів та методистів закладів позашкільної освіти Київської області.
29 травня, 09:16

Пориньте у "зелений рай" ботанічного саду НУБіП України

Мальовничий оазис Голосіївського району міста Києва - ботанічний сад НУБіП України, як завжди зачаровує своїми кольорами та неймовірними п'янкими ароматами. Прогулянка тут - це чудовий спосіб зарядитися позитивом і гарним настроєм. 
Завітайте і ви! 
28 травня, 18:10

Гран-прі на Київщині!!!

22-24 травня в Чернівцях, серці квітучої Буковини, відбувся XXIII Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім”. За підсумками журі володарем Гран-прі став колектив екологічної просвіти “Вітаміни” (керівник Вікторія Кучеренко) Боярського академічного ліцею “Лідер”, КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини”!
26 травня, 17:52

Навчальна практика з дисципліни "Охорона лісів від пожеж" в самому розпалі!

Студенти активно закріплюють свої навички в таких напрямках, як організація зв'язку, застосування набору ручних засобів пожежогасіння, робота з прокладання магістральних та робочих рукавних ліній, використання засобів індивідуального захисту та робота з важкою пожежною технікою. Практика проходить динамічно та цікаво, даючи студентам можливість отримати цінний досвід.
23 травня, 08:24

Міжнародний День біорізноманіття

«Стань частиною Плану» - це тема Міжнародного дня біологічного різноманіття 2024 року, яка закликає до дій усіх зацікавлених сторін зупинити та повернути назад втрату біорізноманіття. Цей заклик спрямований на підтримку реалізації Kunming-Montreal глобальної рамочної програми з біорізноманіття, також відомої як План з біорізноманіття.
 
22 травня, 12:46
1   [2]  3 4 5 6 7 8 9 10 11   ...  138 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS