ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

24 лютого 2022 року о 5 годині ранку росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну!

Від 24 лютого наша країна мужньо протистоїть російській агресії, адже росія уранці почала наступ. Збройні Сили України завдають противнику значних втрат – як і в особовому складі, так і в техніці. Завдяки нашим військовим та незламності Українців незабаром перемога буде за нами!
Інформаційна платформа для іноземної аудиторії про війну в Україні доступна на https://war.ukraine.ua/

11 квітня, 09:27

Європейський тиждень лісів

Цього тижня з 22 по 28 листопада 2021 р. відбувається Європейський тиждень лісів, до відзначення якого долучилися співробітники та аспіранти ННІ лісового і садово-паркового господарства.
Європейський тиждень лісів надає унікальну можливість підвищити видимість лісового сектору та вплинути на загальноєвропейські та глобальні дискусії, пов’язані з лісами. Захід вперше відзначено у 2008 році і традиційно його спільно організовують Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) та Європейська економічна комісія ООН (ЄЕК ООН).
23 листопада 2021, 10:23

Друга лісопожежна школа НУБіП-2021

Катастрофічні лісові та ландшафтні пожежі нового типу у квітні, липні, вересні-жовтні 2020 р. у Житомирській, Київській та Луганській областях вперше в Україні призвели до людських жертв, знищення цілих населених пунктів, пошкодження та загибелі лісів на площі більше 157 тис. га. Витрати на гасіння пожеж сягнули сотень мільйонів гривень, а збитки для суспільства, економіки та довкілля сягнули десятки мільярдів гривень. Однією з головних причин таких пожеж стало поєднання багатомісячного періоду надзвичайної пожежної небезпеки погоди (5 клас) з вітром швидкістю вище 35-45 км/год. В умовах постійної наявності значної кількості джерел вогню та горючих матеріалів в ландшафтах України протягом пожежонебезпечного періоду (на землях с.-г. призначення, заплавах, пасовищах, перелогах, біля населених пунктів та дачних кооперативів, в лісах, вздовж залізниць, автомобільних доріг, мереж електропостачання тощо) такі погодні умови призвели до одночасного виникнення значної кількості швидких ландшафтних пожеж, які після заходу у соснові ліси, набували високої інтенсивності горіння, що створювало надзвичайні складнощі для їх гасіння силами та засобами лісової охорони, лісових пожежних станцій лісогосподарських підприємств, установ природно-заповідного фонду та залученими пожежними підрозділами інших відомств.
06 жовтня 2021, 22:00

У Боярській лісовій дослідній стації пройшов лісівничий івент «І буде зелена моя Україна»

На базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру відокремленого підрозділу НУБіП України “Боярська лісова дослідна станція” відбувся лісівничий захід “І буде зелена моя Україна”, який організовано в межах екологічної акції «Зростаємо разом».

03 жовтня 2021, 09:42

Наукова конференція у онлайн-режимі як платформа для дискусій та нових можливостей

Нещодавно співробітники УкрНДІЛГА провели Міжнародну науково-практичну конференцію «Лісівнича наука: стан, проблеми, перспективи розвитку» у онлайн-режимі із використання платформи Zoom. У роботі конференції взяли участь наукові співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС». Зокрема, завідувач НДЛ біотехнології рослин Оксана Чорнобров в онлайн-режимі виступила із доповіддю «Біотехнологічні аспекти збереження і відтворення цінних генотипів деревних рослин в умовах in vitro».
13 липня 2021, 09:07
1   [2]  3 4 5 6 7 8 9 10 11   ...  97 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS