Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Навчальна

 

У відповідності до інструкцій про проведення практик студентів, ВП НУБіП України ,,Боярською ЛДС” надає студентам об’єкти практик, створює необхідні умови для надбання виробничих навичок технології лісогосподарських робіт, організації праці, планування та управління виробництвом. З усіма студентами проводяться інструктажі з правил безпечних методів виробництва. На належному рівні організовано перевезення студентів із гуртожитків університету до ННВЦ Дзвінківський. Для транспортування використовуються автобуси Боярської ЛДС. Крім того два автомобілі постійно обслуговують студентську їдальню. Для успішного проведення практик часто залучаються інженерно-технічні працівники ,,Боярської ЛДС”.


В період навчальних практик студенти ННІ лісового та садово-паркового господарства виконують роботи зі створення та доповнення лісових культур на території ВП НУБіП України "Боярська ЛДС". Окрім того студенти лісогосподарського факультету проводять роботи по догляду за лісовими культурами, відводи лісосік під рубки, проводять рубки догляду, поточний ремонт гуртожитку, студентської їдальні та благоустрій території бази студентських практик у Дзвінківському ННВЦ.
На базі Боярської ЛДС проходять виробничі практики студентів ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, Боярського коледжу екології та природних ресурсів, Лубенського лісотехнічного коледжу та інших навчальних закладів. Керівниками практик від виробництва призначаються старші лісничі, помічники старших лісничих та досвідчені спеціалісти Боярської  ЛДС.
Успішному проведенню практик студентів сприяє попередня робота проведена працівниками ЛДС по підготовці навчальної бази.


Проходження теоретичного та практичного навчання з лісівництва, лісової фітопатології, лісової таксації та механізації лісогосподарських робіт на базі ННВЦ Дзвінківський, дає змогу відразу проявити набуті теоретичні знання на практиці у лісі.


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS