Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Про НДЛ біотехнології рослин

     Науково-дослідна лабораторія біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» (далі – НДЛ Біотехнології рослин) створена для вирішення питань, пов’язаних із масовим одержанням високоякісних рослин із використанням методів культури ізольованих клітин, тканин та органів in vitro.
Нині в Україні лабораторії біотехнологічного профілю, основною метою яких є одержання високоякісних рослин in vitro, функціонують при науково-дослідних установах та приватних організаціях. Однак лише незначна їх кількість досліджує особливості застосування технологій in vitro для ефективного клонування деревних рослин, особливо вікових екземплярів.
   Рослини in vitro, одержані в лабораторії, характеризуються такими показниками: оздоровлені, безвірусні, генетично-однорідні, «омолоджені».

     На основі власних біотехнологій у лабораторії створено колекцію рослин in vitro, яка представлена: лісотвірними видами рослин; декоративними рослинами для озеленення населених пунктів та жилих приміщень; швидкорослими видами деревних рослин для біоенергетики; рослинами, занесеними до Червоної книги України в статусі рідкісних та зникаючих; ягідними видами рослин.

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS