Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Про НДЛ біотехнології рослин

Науково-дослідна лабораторія біотехнології рослин створена для вирішення питань, пов’язаних із масовим одержанням високоякісних рослин із використанням методів культури ізольованих клітин, тканин та органів in vitro.
Рослини in vitro, одержані в лабораторії, характеризуються такими показниками: оздоровлені, безвірусні, генетично-однорідні, «омолоджені».
На основі власних біотехнологій у лабораторії створено колекцію рослин in vitro, яка представлена: лісотвірними видами рослин; декоративними рослинами для озеленення населених пунктів та жилих приміщень; швидкорослими видами деревних рослин для біоенергетики; рослинами, занесеними до Червоної книги України в статусі рідкісних та зникаючих; ягідними видами рослин.
Напрями використання асептичної культури тканин рослин in vitro: клітина селекція, одержання біологічно-активних речовин, генетична і клітинна інженерія, соматична гібридизація, культура протопластів та зародків, індукований мутагенез, штучне насіння, створення нових сортів, гібридів, культиварів тощо.
Практичне використання оздоровлених in vitro й адаптованих до умов відкритого ґрунту рослин-регенерантів: плантаційне вирощування, одержання біомаси (паливні гранули, брикети), маточна плантація, лісовідновлення та лісорозведення, озеленення населених пунктів, комерційна реалізація рослин в контейнерах.

 


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS