Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Коротка довідка


ВП НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція" була створена в 1925 році.

Лісові масиви ВП НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція" розташовані в центральній частині Київської області на території 15 сільських рад, Боярської міської ради, в межах Києво-Святошинського, Макарівського, Васильківського адміністративних районів та Голосіївського району м. Києва.
 
Розподіл державного лісового фонду ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"
в розрізі адміністративних районів
Найменування лісництв Адміністративний район Загальна площа, га
Боярське Києво-Святошинський
Макарівський
Голосіївський район м. Києва
6695
1063
328
Всього по Боярському лісництву 8086
Плесецьке Васильківський 9846
Всього по Плесецькому лісництву 9846
Разом по Боярській ЛДС 17932
в т.ч. по адміністративних
районах
Васильківський
Києво-Святошинський
Макарівський
Голосіївський район м. Києва
9846
6695
1063
328

 
По природній зональності територія ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" займає південну частину Полісся, на переході в Лісостеп. В геоморфологічному відношенні – на вододілі річок Дніпро й Ірпінь, в зоні Київського Полісся.

Лісистість у районі діяльності ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" – складає 22,5%.

При плануванні та виконанні запроектованих лісогосподарських заходів, ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" в першу чергу дотримується принципів і критеріїв FSC®.

ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" здійснює свою наукову діяльність в рамках пріоритетного напряму "Збереження навколишнього середовища (довкілля) та сталий розвиток" у відповідності до ДНТП "Біоресурси: стале використання, збереження, збагачення" і Державної програми "Ліси України"на період 2002–2015 роки.

В різні часи підприємство очолювали: Чернега О. Н., Студилін В. І., Головащенко В. П., Довгаль П. Д., Киричок Л. С., Рибак В. О.
Нині ВП НУБіП України „Боярська ЛДС” очолює заслужений лісівник України, Відмінник лісового господарства, член-кореспондент ЛАНУ, доктор економічних наук А.І. Карпук.

Сьогодні ВП НУБіП У "Боярська ЛДС" – це сучасне комплексне державне підприємство, яке поряд з освітянськими функціями успішно поєднує комплекс робіт із відтворення, охорони та захисту лісу з переробкою деревини. У структурі ЛДС є 2 лісництва, лісозаготівельний комплекс, деревообробний цех, автотранспортний парк, наукова частина.

Науковцями та інженерно-технічними працівниками станції опрацьовано та успішно впроваджується у виробництво більше 50 різних розробок з проблем лісового і сільського господарства та охорони природи.


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS