ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

В НУБіП успішно пройшла Літня школа землевпорядника

17 серпня 2018 року на базі Дзвінківського геодезичного навчального полігону відбулась яскрава академічна подія для студентів-землевпорядників Національного університету біоресурсів і природокористування України – «Літня школа із геодезії та землеустрою», що дала змогу студентам застосувати здобуті знання саме на практиці та змогла поєднати спілкування з відомими професійними землевпорядниками та ознайомлити із найсучаснішим геодезичним обладнанням.

Літня школа із геодезії та землеустрою – це 114 студентів, 9 професійних викладачів, 10 провідних підприємств галузі, нові контакти, професійне зростання, обмін досвідом для молодих професіоналів, цікаве та активне дозвілля, геодезичні конкурси, спортивні змагання.

 
20 серпня, 08:02

Як землевпорядники підкорюють геодезичні полігони «Перлини Дзвінкового»

У кого як, а у студентів факультету землевпорядкування літо проходить продуктивно й успішно! Поки решта студентів ніжаться на берегах морів та річок; збирають урожай на городах батьків; заготовляють смаколики на зиму, землевпорядники закріплюють теоретичні знання практичними навичками!
Коли заглянеш на сторінки соціальних мереж студентів 1-2 курсів факультету землевпорядкування, можемо побачити одну спільну рису – геолокацію «Перлина Дзвінкового». Саме так наші студенти називають базу практики Боярську лісово-дослідну станцію. Мальовниче село Дзвінкове вже стало традиційним місцем проведення навчальних практик з дисциплін «Топографія» та «Геодезія».
 

 
14 серпня, 12:47

Студентські практики: Літня школа із геодезії та землеустрою «Дзвінкове – 2018»

17 серпня 2018 року на мальовничих берегах річки Ірпінь на базі Дзвінківського геодезичного навчального полігону відбудеться яскрава академічна подія для студентів-землевпорядників Національного університету біоресурсів і природокористування України – літня школа із геодезії та землеустрою, що поєднає спілкування із відомими професійними землевпорядниками, ознайомлення із найсучаснішим геодезичним обладнанням та цікаві геодезичні конкурси та квести.
31 липня, 14:29

Еко-квест, як один із методів екологічного та соціального виховання дітей

27 липня на території лісових масивів Плесецького лісництва був організований Еко-квест для дітей, які відпочивають у дитячому наметовому таборі «Острів скарбів». Цікаві та повчальні завдання на шляху учасників еко-квесту були підготовлені: ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція», відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Київській області, Товариством Червоного хреста у Київській області, військово-патріотичним клубом «Легіон» та безпосередньо керівниками наметового табору «Острів скарбів». 
 
31 липня, 13:49

За обміном досвіду – до лісівників Вінниччини!

26 липня працівники Боярської лісової дослідної станції завітали з робочим візитом до Державного підприємства «Вінницьке лісове господарство». Головна мета поїздки ‒ обмін досвідом, який є найдієвішим способом для саморозвитку та самовдосконалення!
 
30 липня, 21:31
1 2 3 4 5 6 7   [8]  9 10 11 12 13 14 15 16 17   ...  52 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS