ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Міжнародна науково-практична конференція «Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя»

 У Національному університеті біоресурсів і природокористування України тривають урочисті заходи з нагоди 120-річчя вишу. Особливою подією стала Міжнародна науково-практична конференція «Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя». На конференцію прибули делегації з США, Південної Кореї, Китаю, В’єтнаму, Нігерії, Нідерландів, Кіпру, Німеччини, Франції, Австрії, Чехії, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови, Словаччини, Румунії, Греції, Болгарії, Узбекистану, Казахстану, Туреччини. Участь у ній взяло рекордне число учасників – понад 1100 викладачів, науковців, молодих учених, студентів, громадських діячів, у тому числі і працівники Боярської лісової дослідної станції.
24 травня, 23:09

Виїзна нарада з питань напрацювання попереджувальних заходів по боротьбі зі шкідниками та хворобами лісу відбулася на базі ДП «Іванківське ЛГ»

 18 травня 2018 року працівники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» на чолі з директором А. І. Карпуком взяли участь у роботі виїзної наради з питань напрацювання попереджувальних заходів по боротьбі зі шкідниками та хворобами лісу. 
 
24 травня, 23:04

Держлісагентство: за останні 5 років відтворено лісів на площі більше 260 тисяч га

Обсяги відтворення лісів за останні п’ять років склали 263 тис. гектарів, що на 15% більше за площу суцільних зрубів (227 тис. га). Про це сьогодні було зазначено під час колегії Державного агентства лісових ресурсів України.
 
24 травня, 15:42

Перший обласний зліт учнівських лісництв Київщини проведений на базі ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»

10-11 травня 2018 року Дзвінківський навчально-науково-виробничий центр ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» радо зустрів юних лісівників Київської області.
 

Серед учасників та гостей злету були: директор ННІ Лісового і садово-паркового господарства П. І. Лакида, директор ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» А. І. Карпук, перший заступник начальника Київського обласного та по м. Києву управління лісового і мисливського господарства Р. В. Гузенко, заступник директора Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Л.М. Шевченко, провідний спеціаліст відділу лісового господарства Київського обласного та по м. Києву управління лісового і мисливського господарства Л.Ю. Шрамкова, колектив екологічної просвіти «Вітаміни», юні вокалісти Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг», а також безпосередньо вихованці та керівники 11 шкільних лісництв Київщини.
24 травня, 14:36

Науково-практичний семінар: «Лісокультурна спадщина ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»: історія, сучасний стан і перспективи використання»

3 травня на базі ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» проведено виїзний науково-практичний семінар на тему «Лісокультурна спадщина ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»: історія, сучасний стан і перспективи використання».
05 травня, 13:24
1 2 3 4 5 6 7   [8]  9 10 11 12 13 14 15 16 17   ...  45 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS