ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Перші кроки весняного пробудження!

Для природи, довгоочікувана весна стає часом пробудження, коли вона виходить із зимового спокою! Первоцвіти розкривають свої ніжні пелюстки та заворожують нас своєю красою. Дерева розцвітають, вкриваючи вулиці ніжним зеленим віянням, а пташки вже не змовкають, наповнюючи повітря своїм веселим щебетанням!
30 березня, 17:15

Моделювання ефективного освітнього простору учнівського лісництва в умовах сьогодення

28 березня за ініціативи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на базі Відокремленого підрозділу НУБІП України «Боярська лісова дослідна станція» відбувся семінар-практикум для керівників учнівських лісництв Київської області.
28 березня, 17:06

Весняна лісокультурна кампанія

 Весна - це не лише час пробудження природи пісня зимового спокою, але й період активних лісокультурних робіт в Боярської ЛДС!
26 березня, 12:48

Разом із майбутніми дослідниками з Боярського академічного ліцею «Лідер» продовжуємо захоплюючу подорож у світ лісової науки!

Після освоєння комплексу робіт з переробки шишок сосни звичайної, наші юні науковці перейшли до наступного етапу - дослідження якості отриманого насіння в лабораторних умовах. Для цього учні завітали до сучасної лабораторії біотехнології Боярської лісової дослідної станції, де на них чекало безліч цікавих відкриттів!
Під керівництвом досвідчених фахівців, школярі перевіряли основні посівні якості насіння сосни звичайної, використовуючи метод відбирання маси 1000 насінин. Вони досліджували такі показники, як чистота, схожість, життєздатність і доброякісність насіння.
Більше деталей про це захоплююче дослідження дивіться у відео!
25 березня, 12:44

Розпочинаємо польові моніторингові дослідження на наукових об'єктах Боярської ЛДС!

Сьогодні працюємо з Віктором Мельхіоровичем Маурером, професором кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій ННІ лісового і садово-паркового господарства.  
22 березня, 11:56
1 2 3 4 5 6 7   [8]  9 10 11 12 13 14 15 16 17   ...  138 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS