ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Жителі м. Боярка цими вихідними висадили близько 5 тис. дерев

24 березня за ініціативи ГО «Велобоярка» та сприяння ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» жителі міста мали змогу прийняти участь в акції «Відтворимо ліси разом». На відведеній площі 0,8 га було висаджено близько 5 тис. молодих дерев, з яких 4 тис. сіянці сосни звичайної і 1 тис. жолуді – дуба червоного.
25 березня, 10:22

До Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» долучились компанії Tetra Pak та PepsiCo Україна

У Боярській лісовій дослідній станції 23 березня відбулась найбільш масштабна за кількістю учасників акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Кількість бажаючих посадити своє дерево становила близько 200 осіб. До неї долучились працівники відповідальних компаній Tetra Pak та PepsiCo Україна.
 
25 березня, 10:17

Студенти ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України – незамінні помічники лісівників Боярської ЛДС

Вже стало багаторічною традицією, що жодна лісокультурна кампанія не обходиться без студентів ННІ лісового і садово-паркового господарства. За словами старшого лісничого Плесецького лісництва Василя Білеки, залучення студентів до таких робіт, крім допомоги працівникам станції, має за мету набуття ними практичних навичок майбутніх лісівників.
22 березня, 11:00

Як проходить Міжнародний день лісів у Боярській лісовій дослідній станції

Міжнародний день лісів 21 березня 2019 року проходить під гаслом «Ліси та освіта», з меседжем − «Учись любити ліс». Не випадково, що сьогодні пліч-о-пліч із лісівниками Боярської лісової дослідної станції відтворювали ліси учні Княжицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів разом із своїми наставниками та директором Оксаною Петрівною Сеніною. 
Дуже приємно, що керівник Княжицької сільської ради Олена Олександрівна Шинкаренко підтримала ініціативу лісівників та разом із своїм колективом і учнями школи зробили свій внесок у екологічне процвітання нашого регіону.
21 березня, 15:39

Агітбригада «Вітаміни» з Боярки – переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти

 20 березня 2019 року на базі Боярського академічного ліцею «Лідер» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля − наш спільний дім». Раді привітати команду «Вітаміни», які в запеклій боротьбі стали найкращими та вибороли гран-прі. Зазначимо, що учасники агітбригади «Вітаміни» є учнями шкільного лісництва, яке нещодавно було створене на базі ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» та Боярського академічного ліцею «Лідер».
21 березня, 09:58
1 2 3 4 5 6 7 8   [9]  10 11 12 13 14 15 16 17 18   ...  66 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS