ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

В гостях у дитячого літнього табору «Острів скарбів»

24 липня працівники ВП НУБІП України «Боярська ЛДС», за запрошенням вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий Дім», завітали до дитячого наметового табору «Острів скарбів», який розташований на території лісових масивів Плесецького лісництва. Дітки підготували неймовірно атмосферний концерт та виготовлені власноруч подарунки, які не залишили байдужими серця працівників станції! У свою чергу співробітники Боярської ЛДС подарували їм солодощі та спортивний інвентар.
 
25 липня, 10:42

Навчальна практика з дисциплін «Лісова ентомологія» та «Лісова фітопатологія» проведена на базі ННВЦ «Дзвінківський»

 За останні роки не лише в Україні, а і багатьох інших країнах світу спостерігається значне погіршення санітарного стану лісів, яке пов’язане із випадками масового всихання лісових насаджень та зараженням деревостанів шкідливими комахами та хворобами лісу. З метою недопущення безповоротної втрати цінних лісових ресурсів, студентів ІІІ курсу ННІ Лісового і садово-паркового господарства (майбутніх фахівців лісового господарства) навчали оперативно виявляти осередки шкідників та хвороб лісу, а також проектувати заходи щодо боротьби з ними.
 
24 липня, 10:54

Навчальна практика з дисципліни «Лісівництво» у ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»

З 2 по 14 липня 2018 року студенти ННІ лісового і садово-паркового господарства пройшли літню навчальну практику з лісівництва в Дзвінківському навчально-науково-виробничому центрі. Лісівництво, це одна з профільних навчальних дисциплін, яку вивчають студенти-лісівники, а в майбутньому лісівники-практики для раціонального господарювання. Адже ведення лісового господарства є мистецтвом і за своєю суттю передбачає не тільки призначення рубок, а й збереження лісового середовища після їх проведення та сприяння природному поновленню лісу враховуючи біологічні й екологічні особливості росту окремих деревних видів, а також географічні й кліматичні особливості лісів.
16 липня, 16:13

Обмін досвідом з польськими колегами

З 9 по 11 липня делегація Української асоціації деревообробного обладнання з метою обміну досвідом з польськими професіоналами відвідала генеральне управління державних лісів у Варшаві (Lasy Państwowy). У робочій поїздці взяли участь також директор ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» Анатолій Карпук, директор ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України Петро Лакида та голова товариства лісівників України Юрій Марчук.
14 липня, 16:00

Діти − це наше майбутнє!

Уже декілька тижнів на території лісових масивів Плесецького лісництва ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» розташований дитячий наметовий табір «Острів скарбів», у якому відпочивають вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий Дім». 12 липня діти з екскурсією завітали до центральної садиби Боярської лісової дослідної станції та Укрцентркадриліс.
 
«А що роблять лісники?», «Як виглядає форма лісового пожежника та лісоруба?,» «що можна, а чого не можна робити у лісі?», «як росте рослинка у баночці?», «а що це за дерево?», «а як на камерах видно пожежу, вона ж так далеко?» і т.п. У дітей завжди виникає багато питань, на які люб’язно дали відповіді працівники лісової дослідної станції!
Метою такого формату екскурсій є екологічне виховання підростаючого покоління, тобто формування у дитини відповідального ставлення до навколишнього середовища. Для зовсім маленьких дітей основна мета полягає скоріш у викликанні любові до природи, бажанні її пізнавати та гуманно використовувати її дари.
12 липня, 22:55
1 2 3 4 5 6 7 8   [9]  10 11 12 13 14 15 16 17 18   ...  52 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS