ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Еко-квест, як один із методів екологічного та соціального виховання дітей

27 липня на території лісових масивів Плесецького лісництва був організований Еко-квест для дітей, які відпочивають у дитячому наметовому таборі «Острів скарбів». Цікаві та повчальні завдання на шляху учасників еко-квесту були підготовлені: ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція», відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Київській області, Товариством Червоного хреста у Київській області, військово-патріотичним клубом «Легіон» та безпосередньо керівниками наметового табору «Острів скарбів». 
 
31 липня, 13:49

За обміном досвіду – до лісівників Вінниччини!

26 липня працівники Боярської лісової дослідної станції завітали з робочим візитом до Державного підприємства «Вінницьке лісове господарство». Головна мета поїздки ‒ обмін досвідом, який є найдієвішим способом для саморозвитку та самовдосконалення!
 
30 липня, 21:31

В гостях у дитячого літнього табору «Острів скарбів»

24 липня працівники ВП НУБІП України «Боярська ЛДС», за запрошенням вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий Дім», завітали до дитячого наметового табору «Острів скарбів», який розташований на території лісових масивів Плесецького лісництва. Дітки підготували неймовірно атмосферний концерт та виготовлені власноруч подарунки, які не залишили байдужими серця працівників станції! У свою чергу співробітники Боярської ЛДС подарували їм солодощі та спортивний інвентар.
 
25 липня, 10:42

Навчальна практика з дисциплін «Лісова ентомологія» та «Лісова фітопатологія» проведена на базі ННВЦ «Дзвінківський»

 За останні роки не лише в Україні, а і багатьох інших країнах світу спостерігається значне погіршення санітарного стану лісів, яке пов’язане із випадками масового всихання лісових насаджень та зараженням деревостанів шкідливими комахами та хворобами лісу. З метою недопущення безповоротної втрати цінних лісових ресурсів, студентів ІІІ курсу ННІ Лісового і садово-паркового господарства (майбутніх фахівців лісового господарства) навчали оперативно виявляти осередки шкідників та хвороб лісу, а також проектувати заходи щодо боротьби з ними.
 
24 липня, 10:54

Навчальна практика з дисципліни «Лісівництво» у ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»

З 2 по 14 липня 2018 року студенти ННІ лісового і садово-паркового господарства пройшли літню навчальну практику з лісівництва в Дзвінківському навчально-науково-виробничому центрі. Лісівництво, це одна з профільних навчальних дисциплін, яку вивчають студенти-лісівники, а в майбутньому лісівники-практики для раціонального господарювання. Адже ведення лісового господарства є мистецтвом і за своєю суттю передбачає не тільки призначення рубок, а й збереження лісового середовища після їх проведення та сприяння природному поновленню лісу враховуючи біологічні й екологічні особливості росту окремих деревних видів, а також географічні й кліматичні особливості лісів.
16 липня, 16:13
1 2 3 4   [5]  6 7 8 9 10 11 12 13 14   ...  49 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS