ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Лісові державні підприємства не підлягають концесії і приватизації

 
19 червня, 10:12

НАВЧАННЯ ТА АТЕСТАЦІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ПОСАДОВИХ ОСІБ ВП НУБІП УКРАЇНИ «БОЯРСЬКА ЛІСОВА ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ»

14 червня 2018 р. у ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» було проведено атестацію з охорони праці посадових осіб підприємства. Згідно з чинним працеохоронним законодавством таку атестацію необхідно проводити через кожні три роки.
18 червня, 15:45

ННІ лісового і садово-паркового господарства всеукраїнською науково-практичною конференцією відзначив 20-річчя кафедри лісового менеджменту

У ННІ лісового і садово-паркового господарства відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Лісовий менеджмент: актуальні виклики та перспективи розвитку» присвячена 20-річчю кафедри лісового менеджменту.
Метою Всеукраїнської науково-практичної конференції було обговорення сучасних проблем та перспектив економічної складової в системі підготовки фахівців лісового комплексу.
Учасниками конференції були науково-педагогічні працівники кафедри різних років, випускники, докторанти, аспіранти, студенти.

18 червня, 14:12

Не можна підготувати лісівника без досліджень у лісі…

«Не можна підготувати лісівника без навчання, без вирішення реальних практичних фахових завдань, без проведення актуальних наукових досліджень безпосередньо … у лісі». Цим постулатом у своїй повсякденній роботі керуються науково-педагогічні працівники кафедри відтворення лісів та лісової меліорації в процесі підготовки магістрів за програмою «Поновлення та розведення лісу». Яскравим прикладом цього може слугувати викладання дисципліни «Екоадаптаційне відтворення лісів».

14 червня, 08:25

Проведено семінар та консультація з використання бензинових, акумуляторних та електричних пристроїв виробництва фірми STIHL

На базі Навчально-науково-виробничого центру ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» проведений семінар та консультація з використання бензинових, акумуляторних та електричних пристроїв, Товариством з обмеженою відповідальністю «АНДРЕАС ШТІЛЬ», в рамках співпраці із ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, для працівників ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» та студентів лісогосподарського факультету інституту.
13 червня, 16:24
1 2 3 4   [5]  6 7 8 9 10 11 12 13 14   ...  45 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS