ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

«Біотехнологія в лісовому господарстві» − лекція для слухачів «Укрцентркадриліс»

8 листопада 2018 року завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» Оксана Чорнобров прочитала лекцію на тему «Біотехнологія в лісовому господарстві» для помічників лісничих державних лісогосподарських підприємств України, які підвищують кваліфікацію в Українському центрі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства.
12 листопада 2018, 13:49

Облік та аналіз результатів досліджень – важлива складова біотехнологічного процесу мікроклонального розмноження деревних рослин

Упродовж 29−31 жовтня Косенко Анастасія під керівництвом завідувача лабораторії біотехнології рослин Оксани Чорнобров обліковувала та аналізувала результати власних наукових досліджень. Зокрема визначала ефективність стерилізації рослинного матеріалу дуба звичайного у розрізі різних режимів й способів та регенераційну здатність типів експлантатів за дії регуляторів росту в умовах in vitro.
Нагадаємо, що Анастасія навчається на 2 курсі ОС «Магістр» у ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України та нині проходить переддипломну практику на базі науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин.
05 листопада 2018, 15:02

Екологічна просвіта як один із пріоритетних напрямів діяльності працівників Боярської лісової дослідної станції

30 жовтня до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітали учні Навчально-виховного комплексу «Міцва 613». В ході екскурсії діти дізнались багато нового про таку професію як «лісівник» та мали змогу задати безліч питань, на які працівники станції люб’язно надали змістовні відповіді.
01 листопада 2018, 10:15

«FORESTRY QUEST» зібрав у Дзвінківському ННВЦ 9 команд студентів-лісівників зі всієї України

На базі НУБІП України та ВП НУБІП України «Боярська лісова дослідна станція» 25-27 жовтня 2018 р. відбулися Всеукраїнські інтелектуально-спортивні змагання професійного спрямування «FORESTRY QUEST» серед студентів коледжів та університетів, що навчаються за спеціальністю «Лісове господарство».
У змаганнях прийняли участь 9 команд із усієї  України – «3+1»   (Житомирський національний  агроекологічний університет», «Лісова братія» (Уманський національний університет садівництва, «Тигри», «Злюки бобри», «Команда тверезих людей (КТЛ)» (НУБІП України), «Lubny Foresters» (Лубенський лісотехнічний коледж), «Шацьк-Ліс» (Шацький лісовий коледж ім.В.В.Сулька), «БУКОВИНА» (Сторожинецький лісовий коледж), «Лісовики» (ВП НУБіП України Боярський коледж екології і природних ресурсів). 
31 жовтня 2018, 09:34

Сьогодення і майбутнє лісу – погляд науковців

У ННІ лісового і садово-паркового господарства відбулась міжнародна науково-практична конференція «Соціальні й екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання», яка була організована Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Національним представництвом FSC в Україні, Державним агентством лісових ресурсів України, Національним лісотехнічним університетом України, Товариством лісівників України за підтримки Німецько-українського агрополітичного діалогу, яка була присвячена актуальним питанням функціонування та розвитку лісової галузі України.
30 жовтня 2018, 08:09
1 2 3 4   [5]  6 7 8 9 10 11 12 13 14   ...  55 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS