ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Біо-конференція – платформа для нових біотехнологічних можливостей

10 квітня 2019 року ТОВ «BioLabTech» проведено конференцію «Сучасні підходи до візуалізації та аналізу клітин». Учасниками даного заходу були провідні вірусологи, цитологи, молекулярні біологи, генетики і біотехнологи із провідних наукових закладів України та приватних організацій. У роботі конференції взяли участь працівники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»: завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин Оксана Чорнобров та фахівець І категорії Олена Шитова.
11 квітня, 15:31

Оголошення

 
10 квітня, 15:09

ІІ-й Національний круглий стіл присвячений пожежам в природних ландшафтах України

В Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся ІІ-й Національний круглий стіл «Пожежі в природних та культурних ландшафтах України: розбудова цілісної системи охорони від пожеж у лісах, на сільськогосподарських землях та в інших природних екосистемах» присвячений проблемі боротьби з пожежами в природних ландшафтах, передусім на сільськогосподарських землях, які в останні роки завдають значних збитків довкіллю, здоров’ю людей та економіці України. Національний круглий стіл організовано Регіональним Східноєвропейським центром моніторингу пожеж (REEFMC) Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки Центру глобального моніторингу пожеж (GFMC, Фрайбург Німеччина) та Ради Європи (Council of Europe).
10 квітня, 08:18

Магістри ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України вивчають лісокультурну спадщину Боярської лісової дослідної станції

 Кафедрою відтворення лісів та лісових меліорацій ННІ Лісового і садово-паркового господарства щорічно проводиться декілька виїзних науково-практичних семінарів на базі Боярської лісової дослідної станції. Цього разу магістри програми «Поновлення лісу та лісорозведення» досліджують об’єкти лісокультурної спадщини підприємства.
 
09 квітня, 20:14

У ботанічному саді НУБіП заклали унікальний, найбільший за сортами сад магнолій

Як зазначив ректор університету Станіслав Ніколаєнко, університет тільки за період цьогорічної лісокультурної кампанії висадив більше 100 гектарів лісу, а закладка саду магнолій – це, так би мовити, родзинка і, безумовно, сигнал суспільству, запрошуючи бажаючих приєднатися до акції!
 
08 квітня, 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9   [10]  11 12 13 14 15 16 17 18 19   ...  70 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS