ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Професіографічна екскурсія, як один із шляхів вивчення професії!

Боярська лісова дослідна станція разом із Києво-Святошинським районним центром зайнятості провели профорієнтаційну роботу для учнів Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. Професіографічна екскурсія до Боярської лісової дослідної станції дала можливість школярам безпосередньо познайомитися з роботою лісівників, отримати багато інформації з першоджерел та поспілкуватися з фахівцями своєї справи.
29 листопада 2018, 09:43

Фестиваль науки у «Львівській політехніці» зібрав молодих науковців з усієї Європи

Упродовж 22−24 листопада 2018 р. у Національному університеті «Львівська політехніка» проводилася низка міжнародних наукових заходів, зокрема VIII-ий Міжнародний форум молодих вчених «Litteris et Artibus» та XIII-а Міжнародна конференція «Young Scientists Towards the Challenges of Modern Technology».
У роботі конференції взяли участь молоді вчені від України, Польщі, Чеської Республіки, Німеччини, Австрії, Латвії тощо.
27 листопада 2018, 10:24

Знайомство з діяльністю ДП «Тетерівське лісове господарство»

22 листопада 2018 року працівники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відвідали ДП «Тетерівське ЛГ». Метою візиту стало ознайомлення з роботою комплексу із переробки та зберігання насіння лісових деревних видів. Головний лісничий Черевко Іван Миколайович детально розповів про комплекс із переробки насіння та поділився досвідом вирощування сіянців в контрольованому середовищі, при цьому зазначив про переваги вирощування посадкового матеріалу в коробах.
23 листопада 2018, 10:16

Виїзне засідання студенів кафедри «Технологій та дизайну виробів з деревини» ННІ Лісового і садово-паркового господарства

Студенти освітнього рівня «Бакалавр» кафедри технологій та дизайну виробів з деревини ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України відвідали Боярську лісову дослідну станцію. Учасники виїзного засідання мали змогу детально ознайомитися з роботою одного із підрозділів станції, а саме Боярського лісопереробного комплексу.
21 листопада 2018, 10:07

У м. Біла Церква відбувся міський етап Всеукраїнських конкурсів «Ліси для нащадків» та «Юний селекціонер і генетик»

14 листопада 2018 року в приміщенні Станції юних натуралістів м. Білої Церкви Київської області відбувся міський етап Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» та Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик», під час якого учнівська молодь презентувала свої досягнення у галузі лісового господарства, а також у галузях селекції та генетики. Начальник наукової частини ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» Олександр Мельник, який працював у складі журі, на високому рівні оцінив наукові здобутки юних дослідників!
19 листопада 2018, 22:05
1 2 3   [4]  5 6 7 8 9 10 11 12 13   ...  55 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS