ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Лісовідновні роботи за участі студентів Київського лісогосподарського інституту в Боярському навчально-дослідному лісгоспі, 1949 р.

У 20-х рр. ХХ ст. була гостра потреба у спеціалістах сільського і лісового господарства на теренах Української Соціалістичної Радянської Республіки (УСРР до 30 січня 1937 р., далі УРСР), яка потребувала максимально швидкого вирішення. Економічна рада УСРР під головуванням В.Я. Чубаря 9 червня 1925 р. затвердила постанову колегії Наркомземсправ УСРР про передачу Київському сільськогосподарському інституту (КСГІ) Боярського лісництва площею 7738 десятин, на базі нього та Жовнірівського і Дзвінківського лісництв був створений Боярський навчально-дослідний лісгосп.

8 лютого 1926 р. колегія НКО УСРР прийняла постанову про будівництво в Голосієві сільськогосподарського інституту і в першу чергу приміщення для лісоінженерного факультету. Відповідно до цієї постанови президія Київського окрвиконкому 17 лютого 1926 р. ухвалила: «Передати Голосіївську агробазу в користування Київському сільськогосподарському інституту для негайного будівництва там лісового факультету».

10 серпня, 09:02

Онлайн-лекція для слухачів «Укрцентркадриліс» із лісової біотехнології

  У зв’язку із карантинними заходами проведення лекцій для слухачів державних лісогосподарських підприємств України, які підвищують кваліфікацію в «Укрцентркадриліс» здійснюються в онлайн-режимі. Так, 4 серпня 2020 року онлайн-заняття було проведено для  головних лісничих, інженерів лісових культур та інженерів лісового господарства, яке  складалося  із теоретичної частини та подальшого обговорення у форматі дискусії щодо можливостей та переваг застосування новітніх технологій у лісовому господарстві.
10 серпня, 08:53

Заступник голови Держлісагентства Юрій Болоховець та заступник голови ДСНС Микола Ільченко обговорили актуальні питання щодо забезпечення пожежної безпеки в лісах України

 7 серпня 2020 року у Боярській ЛДС відбулася зустріч лісівників із представниками державної служби з надзвичайних ситуацій. На порядку денному головним питанням було напрацювання спільних стратегій з недопущення виникнення пожеж у лісових екосистемах та, у разі їх виникнення, максимально оперативних дій з їх локалізації.
07 серпня, 15:57

Заохочувати студентів до навчання в умовах карантину: аудиторію під відкритим небом від НУБіП

23 липня, 09:44

Історія життя могутнього дерева завжди має своє продовження!

 Перехід вітчизняного лісового господарства до функціонування за принципами сталого розвитку зумовлює необхідність збільшення обсягів відтворення лісів на засадах екологічного орієнтованого лісівництва, яке передбачає максимально можливе використання для лісовідновлення природного поновлення головних деревних порід, у тому числі – сосни звичайної. На особливу увагу природне поновлення сосни заслуговує у регіонах зі сприятливими для його появи і розвитку умовами, зокрема у зонах потенційно успішного і задовільного природного поновлення лісотвірних порід. До них належать і лісові масиви ВП НУБіП України «Боярська ЛДС», які розташовані у південній частині Київського Полісся.
22 липня, 12:53
1 2 3   [4]  5 6 7 8 9 10 11 12 13   ...  92 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS