ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Головна



Останні  новини

Обмін досвідом з польськими колегами

З 9 по 11 липня делегація Української асоціації деревообробного обладнання з метою обміну досвідом з польськими професіоналами відвідала генеральне управління державних лісів у Варшаві (Lasy Państwowy). У робочій поїздці взяли участь також директор ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» Анатолій Карпук, директор ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України Петро Лакида та голова товариства лісівників України Юрій Марчук.
14 липня, 16:00

Діти − це наше майбутнє!

Уже декілька тижнів на території лісових масивів Плесецького лісництва ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» розташований дитячий наметовий табір «Острів скарбів», у якому відпочивають вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий Дім». 12 липня діти з екскурсією завітали до центральної садиби Боярської лісової дослідної станції та Укрцентркадриліс.
 
«А що роблять лісники?», «Як виглядає форма лісового пожежника та лісоруба?,» «що можна, а чого не можна робити у лісі?», «як росте рослинка у баночці?», «а що це за дерево?», «а як на камерах видно пожежу, вона ж так далеко?» і т.п. У дітей завжди виникає багато питань, на які люб’язно дали відповіді працівники лісової дослідної станції!
Метою такого формату екскурсій є екологічне виховання підростаючого покоління, тобто формування у дитини відповідального ставлення до навколишнього середовища. Для зовсім маленьких дітей основна мета полягає скоріш у викликанні любові до природи, бажанні її пізнавати та гуманно використовувати її дари.
12 липня, 22:55

День відкритих дверей на виробництві

З метою сприяння вирішенню кадрових потреб та формування кадрового резерву у Боярській лісовій дослідній станції, спільно з Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведено день відкритих дверей.
12 липня, 22:46

Новітні ЕКО-інноваційні технології для відновлення родючості ґрунту випробовуються у Боярській лісовій дослідній станції

6 липня 2018 року на території лісового фонду Плесецького лісництва фахівці ВП НУБіП України «Боярська ЛДС», разом із генеральним директором «MoST-Ukraine» Олександром Твердохлібом та працівником Лабораторії швидкого порятунку врожаю «AgroHelp24» Андрієм Дзендзелем заклали пробну площу з метою дослідження особливостей відновлення ґрунту з допомогою Smart Nano Green Organik Technology Martsinyshyn®.
10 липня, 23:08

Аптечка домедичної допомоги – один з основних елементів охорони та гігієни праці на виробництві

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності. Тому важливо пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці – є головною умовою збереження життя та здоров’я працівників. У житті, на жаль, трапляються ситуації в яких необхідно надати людині, що отримала травму або погано себе почуває, першу допомогу.
09 липня, 19:55
1 2 3 4 5   [6]  7 8 9 10 11 12 13 14 15   ...  49 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS