ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Переддипломна виробнича практика магістрів ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України

У науково-дослідній лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» продовжується переддипломна виробнича практика Косенко Анастасії − студентки 2 року навчання ОС «Магістр», яка навчається за спеціальністю «Садово-паркове господарство».
 
26 жовтня 2018, 14:54

Боярська лісова дослідна станція зустріла гостей, які переймаються питаннями лісової сертифікації

Згідно програми науково-практичної конференції «Соціальні та екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання» її учасники побували у Боярській лісовій дослідній станції. Серед гостей були: Маріон Карман, FSC, Бонн, Німеччина; Люціо Бротто, ETIFOR, Відокремлений підрозділ університету Падуа, Італія; Сергій Веневський, Університет Цинхуа, Пекін, Китай; Лев Федорович, Національний представник FSC в Білорусі, студент Богдан Буліга, Клузький університеет імені Бабеша-Бойяї, Румунія; Павло Кравець, Національний представник FSC Україна; Сергій Зібцев – керівник Регіонального східноєвропейського центру моніторингу пожеж.
25 жовтня 2018, 12:56

Науково-практична конференція «Соціальні та екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання»

Працівники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» − учасники науково-практичної конференції «Соціальні та екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання», яка проходить на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України. У роботі конференції також беруть участь провідні вчені науково-дослідних інститутів і вищих навчальних закладів лісівничого профілю з Австрії, Білорусі, Італії, Китаю, Німеччини та України. Варто відзначати наявність і значної кількість провідних спеціалістів державних лісогосподарських підприємств, на чолі з очільником галузі – Володимиром Бондарем.
23 жовтня 2018, 16:22

Головна подія лабораторної індустрії України − XI Міжнародна виставка LABCompIEX

XI Міжнародна виставка комплексного забезпечення лабораторій LABCompIEX – традиційне місце зустрічі лідерів лабораторної індустрії, у роботі якої прийняла участь завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» Оксана Чорнобров.
19 жовтня 2018, 16:25

Любов до лісу потрібно виховувати змалку

У Боярській лісовій дослідній станції продовжується серія екскурсій екологічного спрямування для школярів. Цього разу у нас в гостях учні 5 та 7 класів Княжицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
18 жовтня 2018, 09:40
1 2 3 4 5   [6]  7 8 9 10 11 12 13 14 15   ...  55 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS