ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Інноваційні біотехнології одержання високоякісного садивного матеріалу деревних рослин в умовах in vitro

 Упродовж 14−15 березня 2019 року у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом». На даному заході завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» Оксана Чорнобров представляла комплексну наукову роботу на тему «Інноваційні біотехнології одержання високоякісного садивного матеріалу деревних рослин в умовах in vitro». 
18 березня, 16:33

Syngenta Україна долучилась до заходів з відтворення лісів

 Працівники Syngenta Україна разом з лісівниками Боярської ЛДС пліч-о-пліч висаджували ліс. Прекрасна сонячна погода, чудовий настрій і безліч посмішок – таким запам’ятається сьогоднішній день усім учасникам акції «Відтворимо ліси разом»!
17 березня, 19:01

У Боярці продовжуються заходи з відтворення лісів

 З настанням сприятливих погодних умов лісівники усієї України активно займаються посадкою лісу. 15 березня, на території лісового фонду ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» до заходів з відтворення лісів долучилась працівники адміністрації підприємства.
Для досягнення успіху будь-яким підприємством, важливо як грамотне управління і професіоналізм співробітників, так і згуртований, дружній колектив. Після проведення цього заходу адміністративні працівники Боярської ЛДС  ще раз впевнились що вони − сильна команда, яка успішно може досягти будь-яких поставлених цілей, направлених на екологічний розвиток нашої неньки України!
16 березня, 13:43

Землевпорядники приєдналися до акції «Відтворимо ліси разом» у ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»

 Початок весни для лісівників завжди відповідальна пора. Це час закладати нові насадження і його зовсім мало. Потрібно встигнути протягом якихось 10-14 днів, коли сніг зійшов, ґрунт вже достатньо прогрівся і волога ще зберігається, посіяти річні саджанці, щоб наші нащадки через 80-100 років могли використати стиглу деревину для своїх потреб.

Долучитися до акції «Відтворимо ліси разом» у ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» і землевпорядники. Команда факультету на чолі з деканом Тарасом Євсюковим, викладачами, студентами першого і другого курсів та Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація фахівців землеустрою України» разом з його головою Анатолієм Полтавцем зробила гідну справу, а саме, посадили 10 000 сіянців дуба і сосни на заздалегідь підготовленій ділянці у Плесецькому лісництві.
15 березня, 10:09

Учні Боярського академічного ліцею «Лідер» долучились до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

 У ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» активно стартувала весняна лісокультурна кампанія. До заходів з відтворення лісу долучились і учні Боярського академічного ліцею «Лідер», які уже неодноразово позиціонували себе як щирі природолюби.
Сучасність потребує посиленої уваги до проблем екологічної освіти і виховання, формування екологічної культури особистості, в тому числі, її екологічної позиції. Саме учні загальноосвітніх навчальних закладів своїм прикладом демонструють активну екологічну громадську позицію, яка визначає характер взаємодії людини та природи, тому й виступає складовою екологічної культури особистості.
14 березня, 09:53
1 2 3 4 5   [6]  7 8 9 10 11 12 13 14 15   ...  62 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS