ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Підсумки 2023 року: навчальна робота

 ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» є основною виробничою базою для здобувачів вищої освіти ННІ лісового і садово-паркового господарства, а також факультетів конструювання та дизайну; землевпорядкування, захисту рослин, біотехнологій та екології.
Здобувачі вищої освіти проходять практичне навчання у таких навчально-виробничих лабораторіях: лісознавства і лісівництва; лісових культур; механізації лісового господарства; обліку лісу; економіки та менеджменту лісового господарства; навчально-науково-виробниче мисливське господарство.
02 січня, 12:51

З новим 2024 роком!

Вітаємо новий рік з оптимізмом і великими очікуваннями. Майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас!
Висловлюємо щиру подяку Збройним Силам України за можливість жити в незалежній державі! Бажаємо міцності та витримки тим, хто зараз віддано бореться за нашу Українську землю від російських окупантів!
Нехай у Новому 2024 році здійсниться найзаповітніше бажання усіх українців - закінчиться війна нашою перемогою, даруючи світле майбутнє для всіх нас!
 
01 січня, 12:44

Підписуємо угоду з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН!

Система позашкільної освіти України нині перебуває на важливому етапі розвитку, переходу до більш якісного стану. Відповідно, вимагає удосконалення зміст позашкільної освіти, його регламентація та обґрунтування на наукових засадах. Сьогодні, Боярська лісова дослідна станція та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН об'єднують зусилля з метою розвитку науково-дослідної складової позашкілля.
28 грудня 2023, 18:30

Фотозвіт за грудень!

Грудень виявився мінливим, вражаюче змінюючи свої образи. Цей місяць живий та динамічний, а його погода стає частиною захоплюючого та часто непередбачуваного танцю природи в зимовій симфонії.
28 грудня 2023, 18:12

Розвиваємо позашкільну освіту Київщини!

Між комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (еколого-натуралістичний відділ) та ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» підписано угоду про співробітництво у сфері еколого-просвітницької, природоохоронної та освітньої діяльності в рамках реалізації державної політики щодо розвитку позашкільної освіти дітей та учнівської молоді.

27 грудня 2023, 17:44
1 2 3 4 5   [6]  7 8 9 10 11 12 13 14 15   ...  127 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS