ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Наукова конференція у онлайн-режимі як платформа для дискусій та нових можливостей

Нещодавно співробітники УкрНДІЛГА провели Міжнародну науково-практичну конференцію «Лісівнича наука: стан, проблеми, перспективи розвитку» у онлайн-режимі із використання платформи Zoom. У роботі конференції взяли участь наукові співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС». Зокрема, завідувач НДЛ біотехнології рослин Оксана Чорнобров в онлайн-режимі виступила із доповіддю «Біотехнологічні аспекти збереження і відтворення цінних генотипів деревних рослин в умовах in vitro».
13 липня 2021, 09:07

Лісова таксація: навчальна практика – 202

Оцінка та облік лісових ресурсів потребують ґрунтовних знань лісотаксаційної науки, вміння застосування спеціального обладнання та різноманітних методик. З даною метою і проводиться навчальна практика з дисципліни лісова таксація для студентів ННІ ЛіСПГ на базі ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» у Дзвінківському навчально-науково-виробничому центрі.
  
07 липня 2021, 11:32

Інвентаризація та моніторинг лісів: практична складова наближена до виробничих умов

Дистанційний режим навчання спонукав переглянути акценти у теоретичній частині освітнього процесу і адаптуватися до специфіки змішаного графіку навчання. Однак практичне навчання у повній мірі дозволило реалізувати усі плани і задуми для фінального етапу формування навичок та компетенцій у майбутніх фахівців з лісового господарства.

29 червня 2021, 17:35

Майбутні екологи приступили до навчальної практики в Боярській лісодослідній станції

Пошук найбільш оптимальних шляхів та засобів підготовки висококваліфікованих фахівців будь-якої галузі – одне з головних завдань сучасної системи освіти. Саме тому на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології навчальний рік закінчується проходженням навчальних та навчально-виробничих практик.
Викладачі кафедр, що забезпечують підготовку студентів спеціальності 101 «Екологія» направляють зусилля молоді на один із видів їхнього креативного розвитку – формування вмінь та навичок творчої діяльності.
Особливістю цього року було те, що навчальні практики з дисципліни «Загальна екологія» (кафедра загальної екології, радіобіології та безпеки життєдіяльності) та «Ландшафтна екологія» (кафедра екології агросфери та екологічного контролю) згідно наказів № 817 «С» та №814 «С» від 02.06. 2021р. проходили одночасно в Боярській лісовій дослідній станції ВП НУБіП України.
Керівником практики від кафедри загальної екології, радіобіології та безпеки життєдіяльності вже не перший рік було призначено доцентку кафедри, кандидатку біологічних наук Соломенко Людмилу Іванівну та від кафедри екології агросфери та екологічного контролю старшу викладачку, кандидатку сільськогосподарських наук Сербенюк Ганну Анатоліївну.
25 червня 2021, 09:35

Онлайн-заняття для слухачів «Укрцентркадриліс» із лісової біотехнології

 15 червня для слухачів державних лісогосподарських підприємств України, які підвищують кваліфікацію в «Укрцентркадриліс» проведено заняття в онлайн-режимі із використання платформи Zoom. Інженери лісових культур і головні лісничі прослухали лекційний матеріал та в режимі онлайн ознайомилися з усіма стадіями мікроклонального розмноження деревних рослин.
22 червня 2021, 08:17
1 2   [3]  4 5 6 7 8 9 10 11 12   ...  97 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS