ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Як землевпорядники підкорюють геодезичні полігони «Перлини Дзвінкового»

У кого як, а у студентів факультету землевпорядкування літо проходить продуктивно й успішно! Поки решта студентів ніжаться на берегах морів та річок; збирають урожай на городах батьків; заготовляють смаколики на зиму, землевпорядники закріплюють теоретичні знання практичними навичками!
Коли заглянеш на сторінки соціальних мереж студентів 1-2 курсів факультету землевпорядкування, можемо побачити одну спільну рису – геолокацію «Перлина Дзвінкового». Саме так наші студенти називають базу практики Боярську лісово-дослідну станцію. Мальовниче село Дзвінкове вже стало традиційним місцем проведення навчальних практик з дисциплін «Топографія» та «Геодезія».
 

 
14 серпня, 12:47

Студентські практики: Літня школа із геодезії та землеустрою «Дзвінкове – 2018»

17 серпня 2018 року на мальовничих берегах річки Ірпінь на базі Дзвінківського геодезичного навчального полігону відбудеться яскрава академічна подія для студентів-землевпорядників Національного університету біоресурсів і природокористування України – літня школа із геодезії та землеустрою, що поєднає спілкування із відомими професійними землевпорядниками, ознайомлення із найсучаснішим геодезичним обладнанням та цікаві геодезичні конкурси та квести.
31 липня, 14:29

Еко-квест, як один із методів екологічного та соціального виховання дітей

27 липня на території лісових масивів Плесецького лісництва був організований Еко-квест для дітей, які відпочивають у дитячому наметовому таборі «Острів скарбів». Цікаві та повчальні завдання на шляху учасників еко-квесту були підготовлені: ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція», відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Київській області, Товариством Червоного хреста у Київській області, військово-патріотичним клубом «Легіон» та безпосередньо керівниками наметового табору «Острів скарбів». 
 
31 липня, 13:49

За обміном досвіду – до лісівників Вінниччини!

26 липня працівники Боярської лісової дослідної станції завітали з робочим візитом до Державного підприємства «Вінницьке лісове господарство». Головна мета поїздки ‒ обмін досвідом, який є найдієвішим способом для саморозвитку та самовдосконалення!
 
30 липня, 21:31

В гостях у дитячого літнього табору «Острів скарбів»

24 липня працівники ВП НУБІП України «Боярська ЛДС», за запрошенням вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий Дім», завітали до дитячого наметового табору «Острів скарбів», який розташований на території лісових масивів Плесецького лісництва. Дітки підготували неймовірно атмосферний концерт та виготовлені власноруч подарунки, які не залишили байдужими серця працівників станції! У свою чергу співробітники Боярської ЛДС подарували їм солодощі та спортивний інвентар.
 
25 липня, 10:42
1 2   [3]  4 5 6 7 8 9 10 11 12   ...  47 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS