ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

До ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітала екскурсія

4 квітня 2018 року відбулася ознайомча екскурсія до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС», у якій прийняли участь небайдужі до лісу жителі Київщини. Головний лісничий Олександр Шевчук та начальник наукової частини Олександр Мельник зазначили, що станція є відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України, у якій вдало поєднані виробнича, навчальна та наукова діяльність.

19 квітня, 12:11

Майбутнє лісу – у твоїх руках

У Боярській лісовій дослідній станції розпочали традиційну щорічну лісокультурну акцію, цьогорічний девіз якої «Майбутнє лісу – у твоїх руках». До неї долучилися магістри спеціалізації «Поновлення та розведення лісу», наші колеги з Української асоціації деревообробного обладнання та інші небайдужі до долі лісу громадяни. І щось не видно було серед них «громадських активістів», що сьогодні закликають відібрати землі у Боярської ЛДС і створити на них міфічний «Національний заповідник» – з тим, щоб під шумок урвати собі ласі шматки.

11 квітня, 21:45

У Боярській лісовій дослідній станції триває лісокультурна кампанія

Щороку ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» долучається до акції "Відтворимо ліси разом". Уже традиційно разом із лісівниками висаджують ліс співробітники Національного представництва FSC® в Україні. Цьогоріч до них приєднався колектив компанії JYSK Ukraine.

10 квітня, 15:44

Еколого-просвітницька діяльність ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»

Еколого-просвітницька діяльність направлена на екологічне виховання молоді, формування у неї бережливого ставлення до лісів та навколишнього природного середовища.У Боярській лісовій дослідній станції одним з напрямів еколого-просвітницької роботи є співпраця з громадськістю, насамперед ‒ проведення екскурсій по території станції.
06 квітня, 10:43

На засіданні науково-технічної ради обговорили готовність Боярської лісової дослідної станції до роботи в пожежонебезпечний період 2018 року

3 квітня 2018 року у адміністративній будівлі наукової частини ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
 

05 квітня, 22:35
1 2   [3]  4   ...  37 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS