ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

День Державності України

День Державності України – це свято, яке символізує історичну і культурну самобутність нашої країни. Це нагадування про багатовіковий шлях, пройдений українським народом до незалежності та суверенітету. Україна завжди була багатогранною державою, яка об'єднувала різноманітні культури, традиції та народи. 
Вчора, 14:23

Рідкісна краса, яку варто берегти!

Чи знали ви, що в лісах можна зустріти представників родини зозулинцеві або орхідні (Orchidaceae)? Усі вони занесені до Червоної книги України, що робить кожну з них справжньою перлиною природи.
Ці тендітні квіти часто залишаються непоміченими серед густих лісових масивів. Проте, якщо уважно придивитися, можна побачити їхню неймовірну красу.  
Дивіться відео нижче, щоб дізнатися більше про цих унікальних представників флори. 
 
10 липня, 12:30

Лісова скарбниця: чому мертва деревина є життєво важливою для лісових екосистем

У сучасному світі поширена думка, що ліс буде красивішим та зручнішим для прогулянок, якщо в ньому будуть рости лише молоді та здорові насадження. Коли ми бачимо старі, покручені чи повалені дерева, то інколи думаємо, що ліс недоглянутий або в ньому панує безлад. Однак, такі думки виникають через наше бажання впорядковувати навколишнє середовище. «Мертва деревина» часто асоціююється з болем і втратою. Але чи насправді це так? 
04 липня, 12:21

Поглиблене вивчення лісової таксації: практичний аспект

Навчальна практика з лісової таксації – це можливість для студентів лісового і садово-паркового господарства зануритися в реальні умови роботи з лісом.

03 липня, 12:12

Чарівний червень: фотозвіт у всій красі!

Спекотні дні розфарбували природу у найяскравіші відтінки. Кожна прогулянка серед дерев дарувала незабутні моменти та дивовижні світлини. Сонячні промені пробивалися крізь густе листя, створюючи чарівні гри світла й тіні. Яскраво-зелені крони дерев і квітучі галявини виглядали просто фантастично. Червень місяць – це справжнє диво, яке варто зберегти в пам'яті та фотографіях! 
01 липня, 20:51
  [1]  2 3 4 5 6 7 8 9 10   ...  140 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS