ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Лісове господарство України вкрай потребує оптимізації нормативно-правової бази

Саме на цьому питанні наголошували учасники та гості круглого столу «Лісова політика України: першочергові завдання», що днями відбувся у Національному університеті біоресурсів та природокористування України. У заході брали участь представники Держлісагентства, народні депутати України, представники Уряду, провідні міжнародні та вітчизняні експерти лісової і мисливської галузей України.
16 вересня 2019, 09:49

Шановні лісівники та ветерани лісової галузі!

  У цей прекрасний осінній день від імені колективу ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – ДНЯ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ.
  Бажаю Вам, Вашим рідним і близьким здоров'я, добра, щастя, злагоди та достатку! Нехай у кожній лісівничій оселі панують мир, спокій, порозуміння та добробут.
  Упевнений, що завдяки ентузіазму, сумлінності та компетентності ми разом і далі будемо динамічно розвивати лісову галузь, а наші знання, досвід та відданість професії дозволять примножити площу лісів для майбутніх поколінь, які і через сотні років будуть користуватися плодами нашої праці. Хай квітне Україна у мирі та добробуті. СЛАВА УКРАЇНІ!
  З повагою, директор ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» Анатолій Карпук.
 
15 вересня 2019, 11:32

Напередодні Дня працівника лісу до Боярської ЛДС завітали працівники галузі з різних областей України

Вже стало гарною традицією, що незважаючи на займані посади, усі слухачі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства з метою обміну досвідом відвідують Боярську лісову дослідну станцію. Так, 11 вересня, напередодні дня працівника лісу до станції завітали слухачі груп за спеціалізацією «Лісничі».
12 вересня 2019, 02:59

Візит колег із Литви до Боярської лісової дослідної станції

9 вересня 2019 року до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітали члени асоціації власників лісів Литви на чолі з головою правління − Альгісом Гайжутісом. Зустріч розпочалася з ознайомлення із лісовою галуззю України, про яку детально присутнім розповів директор ННІ Лісового і садово-паркового господарства Петро Лакида. У межах робочого візиту гості побували у структурних підрозділах Боярської лісової дослідної станції та мали змогу ознайомитись з особливостями ведення лісового господарства на підприємстві.
10 вересня 2019, 09:13

Садивний матеріал суниці садової in vitro: із пробірки у відкритий ґрунт

  Співробітники науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» провели низку наукових досліджень щодо розроблення біотехнології мікроклонального розмноження суниці садової (Fragaria ananassa Duchesne) в умовах in vitro. Наразі практичним результатом таких досліджень є масове одержання високоякісного садивного матеріалу in vitro. Отриманий із пробірки, садивний матеріал в умовах відкритого ґрунту показав відмінний результат: рослини добре адаптувалися до нестерильних умов, успішно пройшла фенофаза цвітіння й дозрівання плодів. Рослини суниці садової in vitro, одержані в лабораторії, оздоровлені, безвірусні та генетично-однорідні.
07 вересня 2019, 20:40
1   ...  8 9 10 11 12 13 14 15 16   [17]  18 19 20 21 22 23 24 25 26   ...  90 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS