ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

У Боярській лісовій дослідній станції проводяться роботи щодо виділення особливо цінних для збереження лісів

Лісові екосистеми, маючи вагому екологічну і соціально-економічну цінність, є одними із найважливіших складових навколишнього природного середовища. Зокрема ліси виконують водорегулюючу, ґрунтозахисну, кліматоутворюючу роль, є місцями поширення унікальних фітоценозів та представників раритетної флори і фауни.
Саме лісові масиви, що є оселищами раритетних представників флори і фауни, містять уразливі та/або унікальні біотопи, мають особливо важливе екологічне та/або соціальне значення на місцевому, регіональному й загальнодержавному рівнях, виділяються як особливо цінні для збереження ліси (ОЦЗЛ). Дослідження, які пов’язані з виділенням ОЦЗЛ відповідно до категорій FSC® проводяться з врахуванням міжнародних вимог та національних нормативно-правових актів стосовно охорони рослинного світу та навколишнього природного середовища.
31 жовтня 2019, 11:30

Керівники учнівських лісництв з різних куточків України завітали до Боярської лісової дослідної станції

29 жовтня 2019 року до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітали слухачі курсів підвищення кваліфікації за категорією «Керівники учнівських лісництв, учителі біології – керівники гуртків лісівничого спрямування закладів загальної середньої та позашкільної освіти». У форматі екскурсії гості ознайомились із багаторічною історією становлення та розвитку Боярської лісової дослідної станції, побували у науковій частині, бібліотеці, лабораторії біотехнології рослин та лісовій пожежній станції. 
29 жовтня 2019, 20:36

Співробітники Боярської лісової дослідної станції долучились до #tetrischallenge та показати деякі особливості професії лісового пожежника

Що ж таке Tetris Challenge? Медики, поліцейські та пожежники викладають рівними рядками все своє робоче спорядження та й самі вкладаються поруч. На фото, що обов’язково робиться згори здається, що це частинки гри тетріс. А почалося все з фото поліцейських з Цюріха (Швейцарія), які 1 вересня 2019 р. виклали в соцмережі фото з підписом: «Якщо ви завжди хотіли знати, що знаходиться в поліцейському автомобілі, – будь ласка».
Співробітники навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства та Боярської лісової дослідної станції за ініціативи кафедри таксації лісу та лісового менеджменту вирішили долучитися до #tetrischallenge та показати деякі деталі професії лісівника «з середини».
29 жовтня 2019, 15:35

У Боярській лісовій дослідній станції створено об’єкт постійної лісонасінної бази

Одним з основних способів поліпшення санітарного стану та підвищення продуктивності лісів є штучний відбір кращих насаджень та дерев у природних популяціях, який отримав назву селекційної інвентаризації лісів. Селекційну інвентаризацію застосовують для впорядкування заготівлі насіння в лісових насадженнях і створення постійної лісонасінної бази, до яких відносяться генетичні резервати, плюсові насадження, плюсові дерева, архівно-маточні і клонові насінні плантації.
28 жовтня 2019, 22:30

Науковці Боярської лісової дослідної станції разом із колегами з Інституту лісу НАН Білорусії окреслили основні напрями співпраці щодо розвитку лісової біотехнології

24 жовтня 2019 року у рамках робочого візиту до науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітав науковий співробітник із багаторічним досвідом із відділу генетики, селекції і біотехнології Інституту лісу НАН Білорусії − Андрій Константінов. Зустріч була проведена у форматі дискусії та присвячена культурі ізольованих тканин деревних рослин в мовах in vitro, стабілізації їх росту, сомаклональній мінливості, довготривалому депонуванні рослин-регенерантів та створенню банку рослин in vitro.
 
28 жовтня 2019, 22:19
1   ...  9 10 11 12 13 14 15 16 17   [18]  19 20 21 22 23 24 25 26 27   ...  96 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS