ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

«FORESTRY QUEST» зібрав у Дзвінківському ННВЦ 9 команд студентів-лісівників зі всієї України

На базі НУБІП України та ВП НУБІП України «Боярська лісова дослідна станція» 25-27 жовтня 2018 р. відбулися Всеукраїнські інтелектуально-спортивні змагання професійного спрямування «FORESTRY QUEST» серед студентів коледжів та університетів, що навчаються за спеціальністю «Лісове господарство».
У змаганнях прийняли участь 9 команд із усієї  України – «3+1»   (Житомирський національний  агроекологічний університет», «Лісова братія» (Уманський національний університет садівництва, «Тигри», «Злюки бобри», «Команда тверезих людей (КТЛ)» (НУБІП України), «Lubny Foresters» (Лубенський лісотехнічний коледж), «Шацьк-Ліс» (Шацький лісовий коледж ім.В.В.Сулька), «БУКОВИНА» (Сторожинецький лісовий коледж), «Лісовики» (ВП НУБіП України Боярський коледж екології і природних ресурсів). 
31 жовтня 2018, 09:34

Сьогодення і майбутнє лісу – погляд науковців

У ННІ лісового і садово-паркового господарства відбулась міжнародна науково-практична конференція «Соціальні й екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання», яка була організована Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Національним представництвом FSC в Україні, Державним агентством лісових ресурсів України, Національним лісотехнічним університетом України, Товариством лісівників України за підтримки Німецько-українського агрополітичного діалогу, яка була присвячена актуальним питанням функціонування та розвитку лісової галузі України.
30 жовтня 2018, 08:09

Переддипломна виробнича практика магістрів ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України

У науково-дослідній лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» продовжується переддипломна виробнича практика Косенко Анастасії − студентки 2 року навчання ОС «Магістр», яка навчається за спеціальністю «Садово-паркове господарство».
 
26 жовтня 2018, 14:54

Боярська лісова дослідна станція зустріла гостей, які переймаються питаннями лісової сертифікації

Згідно програми науково-практичної конференції «Соціальні та екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання» її учасники побували у Боярській лісовій дослідній станції. Серед гостей були: Маріон Карман, FSC, Бонн, Німеччина; Люціо Бротто, ETIFOR, Відокремлений підрозділ університету Падуа, Італія; Сергій Веневський, Університет Цинхуа, Пекін, Китай; Лев Федорович, Національний представник FSC в Білорусі, студент Богдан Буліга, Клузький університеет імені Бабеша-Бойяї, Румунія; Павло Кравець, Національний представник FSC Україна; Сергій Зібцев – керівник Регіонального східноєвропейського центру моніторингу пожеж.
25 жовтня 2018, 12:56

Науково-практична конференція «Соціальні та екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання»

Працівники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» − учасники науково-практичної конференції «Соціальні та екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання», яка проходить на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України. У роботі конференції також беруть участь провідні вчені науково-дослідних інститутів і вищих навчальних закладів лісівничого профілю з Австрії, Білорусі, Італії, Китаю, Німеччини та України. Варто відзначати наявність і значної кількість провідних спеціалістів державних лісогосподарських підприємств, на чолі з очільником галузі – Володимиром Бондарем.
23 жовтня 2018, 16:22
1   ...  4 5 6 7 8 9 10 11 12   [13]  14 15 16 17 18 19 20 21 22   ...  62 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS