ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Семінар для керівників та фахівців лісогосподарських підприємств України щодо нових підходів в галузі охорони праці та питання управління ризиками небезпек проходить у м. Боярка

Цими днями на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства був проведений семінар-практикум «Розробка та впровадження систем менеджменту гігієни та охорони праці на основі управління ризиками. Вимоги стандарту ISO 45001:2018».
У межах семінару 5 березня 2019 року учасники відвідали ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» та безпосередньо на робочих місцях Боярського лісопереробного комплексу провели практичне заняття з визначення і оцінки ризиків.
06 березня, 11:29

На базі Боярської лісової дослідної станції створили Учнівське лісництво

 Наприкінці лютого поточного року на базі ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» та Боярського академічного ліцею «Лідер»» розпочало свою роботу учнівське лісництво. Головною метою його створення є екологічне навчання молоді, її патріотичне і моральне виховання. 
Учнівські лісництва – це потужна сила у формуванні справжніх природолюбів та дбайливих господарів лісу. Розвиток сучасного суспільства вимагає від учнівської молоді високого рівня знань і вмінь, практичного їх застосування та можливість визначитись в суспільстві як особистість. Лісівники Боярської ЛДС небайдужі до того, хто прийме від них природоохоронну естафету і чи зможуть їхні діти чи онуки не лише зберегти створені ліси, а й примножити їх.
Крім теоретичних занять, на школярів чекатимуть практичні заняття та науково-дослідна робота безпосередньо у лісових масивах ВП НУБіП України «Боярська ЛДС».
04 березня, 11:26

«… лісівник в значній мірі − людина завтрашнього дня. «Сьогодні» для лісівництва важливо, але «Завтра» невимірно важливіше»

Цими словами Климента Тімірязєва повинні керуватись усі без винятку працівники лісової галузі України, адже правильність прийнятих рішень під час проведення лісогосподарських заходів зможуть оцінити лише наступні покоління.
В умовах зміни клімату посилюється  увага  до  процесів  лісовідновлення,  їх обґрунтування та практичної  реалізації. Перехід лісового господарства до функціонування за принципами сталого розвитку зумовлює збільшення обсягів відтворення лісів на засадах екологічного орієнтованого лісівництва, яке передбачає максимальне використання при лісовідновленні природного поновлення деревних порід.
 
01 березня, 11:26

Майстер-клас із масового мікроклонального розмноження деревних рослин in vitro

26 лютого 2019 року завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» Оксана Чорнобров продовжила серію майстер-класів для учнів Боярського академічного ліцею «Лідер».
28 лютого, 17:33

До боярських лісівників завітали колеги з Київської лісової науково-дослідної станції

22 лютого 2019 року до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітали колеги з Київської лісової науково-дослідної станції. У межах візиту гості побували у науковій частині, науково-дослідній лабораторії біотехнології рослин, лісовій пожежній станції та Дзвінківському навчально-науково-виробничому центрі. Не оминули увагою й лісові культури сосни звичайної, на основі яких у перспективі подальшої плідної співпраці заплановано створення клонової насіннєвої плантації.
23 лютого, 09:26
1   ...  6 7 8 9 10 11 12 13 14   [15]  16 17 18 19 20 21 22 23 24   ...  70 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS