ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Біотехнологічна лекція для слухачів «Укрцентркадриліс»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Біотехнологічна лекція для слухачів «Укрцентркадриліс»Останні  новини

4 лютого 2020 року завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» Оксана Чорнобров прочитала лекцію на тему «Біотехнологія в лісовому господарстві» для інженерів лісових культур державних лісогосподарських підприємств України, які підвищують кваліфікацію в «Укрцентркадриліс».
 
Заняття складалося із лекційного матеріалу, відео-ролику та відвідування науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин. Лекційний матеріал містив світові тенденції одержання безвірусного садивного матеріалу деревних рослин для потреб лісовідновлення, лісорозведення, плантаційного вирощування та біоенергетики. Також було зосереджено увагу на генетичній трансформації, молекулярному маркуванні та створенні генетичних паспортів для рослин.
Науково-дослідна лабораторія біотехнології рослин створена для вирішення питань, пов’язаних із масовим одержанням високоякісних рослин із використанням методів культури ізольованих клітин, тканин та органів in vitro.
Нині в Україні лабораторії біотехнологічного профілю, основною метою яких є одержання високоякісних рослин in vitro, функціонують при науково-дослідних установах та приватних організаціях. Однак лише незначна їх кількість досліджує особливості застосування технологій in vitro для ефективного клонування деревних рослин, особливо вікових екземплярів.
 
13 лютого, 13:35

Читайте також:

Концепція розвитку туристичної екомережі на території лісового фонду ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»

Міжнародна науково-практична конференція «ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІСОВИХ ТА УРБАНІЗОВАНИХ ЕКОСИСТЕМ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS