ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Концепція розвитку туристичної екомережі на території лісового фонду ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Концепція розвитку туристичної екомережі на території лісового фонду ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»Останні  новини

 У рамках ініціативи Боярської міської ради щодо реалізації програми «Концепція розвитку туризму м. Боярка та прилеглих територій до 2025 року», 14 лютого 2020 року у Боярській ЛДС відбулась зустріч зацікавлених сторін, метою якої було обговорення перспектив розвитку туристичної екомережі на території лісових насаджень станції. Концепція передбачає облаштування екологічних стежок та туристичних маршрутів з метою екологічної просвіти та відпочинку населення.
Серед присутніх на зустрічі були лісівники станції, експерт з туризму, координатор з розвитку мережі «Зелені шляхи» Сергій Підмогильний; регіональний координатор з розвитку мережі «Зелені шляхи» Яніна Барибіна; голова туристичного товариства «Карпатські Стежки» Олександр Бурсанов; заступник Боярського міського голови Тетяна Кочкова, представники ГО «Велобоярка» Дмитро Жигінас та Олексій Литвиненко.
17 лютого, 07:31

Читайте також:

Особливо цінні науково-виробничі об’єкти кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій ННІ лісового і садово-паркового господарства

Біотехнологічна лекція для слухачів «Укрцентркадриліс»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS