ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Семінар для керівників та фахівців лісогосподарських підприємств України щодо нових підходів в галузі охорони праці та питання управління ризиками небезпек проходить у м. Боярка

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Семінар для керівників та фахівців лісогосподарських підприємств України щодо нових підходів в галузі охорони праці та питання управління ризиками небезпек проходить у м. БояркаОстанні  новини

Цими днями на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства був проведений семінар-практикум «Розробка та впровадження систем менеджменту гігієни та охорони праці на основі управління ризиками. Вимоги стандарту ISO 45001:2018».
У межах семінару 5 березня 2019 року учасники відвідали ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» та безпосередньо на робочих місцях Боярського лісопереробного комплексу провели практичне заняття з визначення і оцінки ризиків.
Семінар призначено для керівників та фахівців лісогосподарських підприємств України, які бажають знати концепцію реформування системи управління охороною праці, нові підходи в галузі охорони праці, питання управління ризиками небезпек, Також метою є ознайомлення з вимогами нового міжнародного стандарту ISO 45001:2018, впровадження яких дозволить значно знизити втрати здоров'я і життя працівників на робочих місцях.

 
06 березня, 11:29

Читайте також:

Майстер-клас із регенераційної здатності мікропагонів in vitro та їх адаптації до умов закритого ґрунту

На базі Боярської лісової дослідної станції створили Учнівське лісництво


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS