ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - На базі Боярської лісової дослідної станції створили Учнівське лісництво

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

На базі Боярської лісової дослідної станції створили Учнівське лісництвоОстанні  новини

Наприкінці лютого поточного року на базі ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» та Боярського академічного ліцею «Лідер»» розпочало свою роботу учнівське лісництво. Головною метою його створення є екологічне навчання молоді, її патріотичне і моральне виховання. 
Учнівські лісництва – це потужна сила у формуванні справжніх природолюбів та дбайливих господарів лісу. Розвиток сучасного суспільства вимагає від учнівської молоді високого рівня знань і вмінь, практичного їх застосування та можливість визначитись в суспільстві як особистість. Лісівники Боярської ЛДС небайдужі до того, хто прийме від них природоохоронну естафету і чи зможуть їхні діти чи онуки не лише зберегти створені ліси, а й примножити їх.
Крім теоретичних занять, на школярів чекатимуть практичні заняття та науково-дослідна робота безпосередньо у лісових масивах ВП НУБіП України «Боярська ЛДС».
Учнівське лісництво ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» та Боярського академічного ліцею «Лідер» було створене відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про позашкільну освіту», Лісового кодексу України, Положення про учнівські лісництва, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 30.01.2015 року № 66, рішення науково-технічної ради ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» від 13.02.2019 р. та з метою розвитку природоохоронної діяльності школярів, участі їх у лісогосподарських заходах з поліпшення охорони навколишнього середовища, отримання ними додаткових знань з природничих наук, вдосконалення трудового навчання і виховання, а також професійної орієнтації неповнолітніх на лісогосподарські професії.

Зазначимо, що у минулому Боярська лісова дослідна станція також плідно співпрацювала з закладами загальної освіти. Офіційні згадки про роботу лісівників із школярами задокументувала газета «Сільські вісті» у 1976 році.
04 березня, 11:26

Читайте також:

Семінар для керівників та фахівців лісогосподарських підприємств України щодо нових підходів в галузі охорони праці та питання управління ризиками небезпек проходить у м. Боярка

«… лісівник в значній мірі − людина завтрашнього дня. «Сьогодні» для лісівництва важливо, але «Завтра» невимірно важливіше»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS