ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - 30 жовтня 2014 року на базі ВП НУБіП УКраїни "Боярська ЛДС" відбувся міжнародний навчальний семінар “Контроль африканської чуми свиней”

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

30 жовтня 2014 року на базі ВП НУБіП УКраїни "Боярська ЛДС" відбувся міжнародний навчальний семінар “Контроль африканської чуми свиней”Останні  новини


За ініціативи Європейської Комісії Better Training for Safer Food  30 жовтня 2014 року на базі ВП НУБіП УКраїни "Боярська ЛДС" відбувся міжнародний навчальний семінар на тему: “Контроль африканської чуми свиней”. 

До участі у семінарі було запрошено представників компетентних органів ветеринарної медицини та лабораторії з країн, в яких реєструвалися випадки АЧС та для яких існує можливість занесення збудника АЧС.  
Контроль за АЧС та стратегія попередження хвороби в багатьох країнах є недостатньо ефективними, також бракує знань і нових засобів для здійснення повного контролю за хворобою та ефективною стратегією з попередження та нагляду.

Якщо не контролювати та не запобігати, АЧС може швидко розповсюджуватись в межах регіону і призвести до жахливих економічних наслідків та серйозних торгових обмежень з сусідніми країнами.

Останнім часом на території країн Митного союзу та Європейського Союзу значно погіршилася ситуація з поширення АЧС, що несе постійну загрозу як для забезпечення біологічної, так і продовольчої безпеки не тільки для сусідніх країн, а й для нашої держави. 
31 жовтня 2014, 14:43

Читайте також:

Проведено лісопатологічне обстеження лісових насаджень ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"

Відкриття контори Боярського лісництва ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS