ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Відкриття контори Боярського лісництва ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Відкриття контори Боярського лісництва ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"Останні  новини

 Нового обличчя набула контора Боярського лісництва ВП НУБіП України «Боярська ЛДС». 17 жовтня в урочистій обстановці ректор університету Станіслав Ніколаєнко перерізав стрічку на відкритті оновленої домівки для боярських лісничих. І хай основний свій робочий час вони знаходяться у лісі, та для звітів та відпочинку їм потрібне зручне і функціональне приміщення. Саме таким і виглядає нині контора лісництва — триповерхова споруда, на подвір’ї якої і очікували на гостей господарі — всі тринадцятеро лісничих на чолі з старшим лісничим Максимом Шестаком

 
    - Збудована шістнадцять років тому, вона потребувала оновлення, — говорить директор Боярської ЛДС Анатолій Карпук. — І ми постаралися зробити її такою, якою вона виглядає зараз — приємною зовні і зручною для роботи.

     Відкривши контору, ректор університету поспілкувався з працівниками лісництва у зручній кімнаті для нарад, поцікавився їх потребами і побажаннями стосовно виробництва. Основне з них на сьогодні — це необхідність забезпечення їм прав працівників державної лісової охорони. На жаль, зараз лісничі Боярської ЛДС їх не мають, хоча і виконують ті самі функції, що і їх колеги з Державного агентства лісових ресурсів України. Станіслав Ніколаєнко запропонував керівнику дослідної станції викласти цю проблему офіційною мовою з тим, щоб винести її розгляд на державний рівень.


 
     Потому він побував у навчально-науково-виробничому центрі «Дзвінківський». На його базі щороку проходять практику більше 600 студентів різних факультетів. От і цього жовтневого дня очільник університету зустрівся з студентством однієї з академічних груп лісогосподарськогофакультету, цікавився їх навчанням і побутом.

     На території ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» знаходяться ще чимало об’єктів, які потребують господарського ока. Саме їх, зокрема гранітний кар’єр, і оглянув керівник вишу.

Автори: Валентин Обрамбальський, Ірина Білоус
За матеріалами: 
НУБіП України

18 жовтня 2014, 09:39

Читайте також:

30 жовтня 2014 року на базі ВП НУБіП УКраїни "Боярська ЛДС" відбувся міжнародний навчальний семінар “Контроль африканської чуми свиней”

11 жовтня 2014 року на базі ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" проведено акцію "Відтворимо ліси разом"


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS