ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Багатовіковий дуб, який зростає на території Боярської лісової дослідної станції отримав природоохоронний статус!

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Багатовіковий дуб, який зростає на території Боярської лісової дослідної станції отримав природоохоронний статус!Останні  новини

Відповідно до Рішення Київської обласної ради сьомого скликання «Про оголошення нововиявлених територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території Київської області» багатовіковий дуб, який зростає на території Боярського лісництва, отримав природоохоронний статус Ботанічної пам’ятки природи місцевого значення. 
Нагадаємо, що наприкінці травня 2018 року до Боярської лісової дослідної станції звернувся співзасновник Всеукраїнської громадської організації «Зробимо Україну чистою» Юрій Пивоваренко з ідеєю заповідання старовікового екземпляра Дуба звичайного (Quercus robur L.). Адміністрація Боярської ЛДС та науковці ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України підтримали ініціативу п. Юрія та розпочали процедуру заповідання. Результатом спільної роботи є рішення Київської обласної ради про створення Ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Вітяно-трипільський дуб».
З рішенням Київської обласної ради сьомого скликання «Про оголошення нововиявлених територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території Київської області» можна ознайомитись за посиланням: https://kor.gov.ua/robota_rady/rishennia/pro_oholoshennia_novovyiavlenykh_terytorii_ta_ob_yektiv_pryrodno-zapovidnoho_fondu_mistsevoho_znachennia_na_terytorii_kyivskoi_oblasti25.html?fbclid=IwAR2SWT592Y7kQY2BWeoZ3qyxysL2RBDG0Adu1GZ_UdfcCHunhY3RzlrOfEA.
Наступними етапами є розробка Київською обласною державною адміністрацією Положення та Охоронних зобов’язань для нововиявленого об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення. 
Лісівники ж у свою чергу забезпечать окультурення та огородження території біля «Вітяно-трипільського дуба», а також встановлять відповідну наглядну агітацію з інформацією про новостворений об’єкт природно-заповідного фонду.

 
12 серпня, 15:21

Читайте також:

Навчальна практика студентів ННІ Лісового і садово-паркового господарства з «Геодезії»

Лісове господарство Київської області (1968 рік)


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS