ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - В НУБіП України відбулася V національна координаційна нарада з удосконалення попередження та гасіння лісових пожеж у зоні відчуження

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

В НУБіП України відбулася V національна координаційна нарада з удосконалення попередження та гасіння лісових пожеж у зоні відчуженняОстанні  новини

 Участь у нараді взяли представники ключових міністерств, відомств та підприємств, діяльність яких пов’язана із зоною відчуження, зокрема з Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства внутрішніх справ України, Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної інспекція ядерного регулювання України, Міністерства оборони України, ДСП «Екоцентр», ДСП «Північна Пуща», Київського та по м. Києву обласного управління лісового та мисливського господарства, ДП «ЦОТІЗ», ДСП «Чорнобильський спецкомбінат», представники наукових організацій – Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та Національного університету біоресурсів і природокористування України. Крім того, в нараді взяли участь іноземні фахівці з Лісової Служби США – Joe Reinarz, Jennifer Jones, Michael Williams та координатор міжнародних програм від Лісової Служби США Петро Павличенко. Координатор наради – професор кафедри лісівництва Зібцев С. В., керівник Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж, НУБіП України.

 Під час заходу обговорювалися питання результатів попередніх координаційних нарад та визначення подальших дій у напрямку удосконалення системи попередження та гасіння лісових пожеж у зоні відчуження. Розглядалися питання: радіаційна безпека персоналу під час гасіння лісових пожеж; необхідність внесення змін до законодавчих документів та нормативних актів; імплементація розробленого спільного наказу МВС України та Мінприроди щодо затвердження інструкції з гасіння лісових пожеж у зоні відчуження та зоні обов’язкового (безумовного) відселення; міжвідомча взаємодія під час гасіння великих лісових пожеж (надзвичайних ситуацій) у зоні відчуження; охорона лісів від пожеж в умовах зміни правового статусу території зони відчуження на природно-заповідний фонд України тощо. 
За результатами наради сформовано проект рішення, яке до 4 березня 2018 року буде доопрацьовано згідно із наданими пропозиціями та зауваженнями і надіслано у відповідні структури для прийняття рішень.
 
За матеріалами Олександра Сошенського https://nubip.edu.ua/node/42869
22 лютого, 18:14

Читайте також:

Міжнародна виставка успішних франшиз та Міжнародний форум технологій та обладнання для торгівлі

У 2018 році маємо провести повну реєстрацію нерухомого майна


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS