ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Біотехнологічна діяльність ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» (перше практичне заняття)

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Біотехнологічна діяльність ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» (перше практичне заняття)

 18 квітня 2018 року завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин Оксана Чорнобров провела перше практичне заняття на тему «Технологія приготування живильних середовищ» для учнів 7−9 класів Боярського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3».
Гуртківці пройшли інструктажі з питань охорони праці та пожежної безпеки, ознайомилися з організацією лабораторії, правилами роботи й напрямами діяльності, практичним та подальшим науково-дослідним використанням оздоровлених рослин in vitro. У приміщенні для приготування живильного середовища учні ознайомилися з біотехнологічними приладами та обладнанням, їх правильною експлуатацією; лабораторним посудом, способами його підготовки до роботи й методами стерилізації; технологією приготування маточних розчинів й живильних середовищ, їх складом, умовами зберігання й використання. У результаті такого заняття учні приготували 500 мл живильного середовища за прописом МС, розлили у лабораторний посуд та простерилізували в автоклаві. На наступному занятті таке живильне середовище буде використано для мікроклонального розмноження деревних мікропагонів in vitro.

02 травня 2018, 17:23

Читайте також:

Біотехнологічна дільність ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» (друге практичне заняття)

Наукова діяльність за 2017 рік


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS