ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Відбувся робочий візит до Республіки Польща працівників ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" на чолі з директором ННІ ЛіСПГ НУБіП України Лакидою П.І.

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Відбувся робочий візит до Республіки Польща працівників ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" на чолі з директором ННІ ЛіСПГ НУБіП України Лакидою П.І.Останні  новини

     На запрошення колег лісівників з Республіки Польща з 15 по 18 вересня 2014 року відбувся візит до Надлісництва Котовіце та Надлісництва Вісла. Метою візиту було ознайомлення з роботою лісового та мисливського господарства, структури управління державним лісовим сектором в Республіці Польща. Делегацію очолив директор ННІ ЛіСПГ НУБіП України Лакида Петро Іванович.
     Під час проведення семінарів адміністрацію коллективу ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" ознайомили з основними проблемами відтворення лісу в умовах деформації поверхні землі та інших природних явищ. Збереження, примноження та відтворення лісових насаджень як головного чинника екологічної рівноваги стало основним завданням збереження генетично цінних відів лісоутворюючих порід на державному рівні, в чому наочно переконалися делегати з України.
     В ході ознайомлення роботи підприємств, які займаються питаннями озеленення та благоустрію міста Катовіце делегація мала можливість побачити успішне виконання та впровадження проектів благоустрію та озеленення міста.
Делегація отримала необхідну інформацію та досвід з питань впровадження сучасних методів управління, застосування новітніх технологій та успішне дотримання міжнародних вимог щодо ведення лісового господарства.
     Польські колеги отримали запрошення від директора ННІ ЛіСПГ НУБіП України Лакиди П.І. та адміністрації ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" відвідати навчальний заклад та підпорядковане йому лісодослідне підприємство.
19 вересня 2014, 15:57

Читайте також:

11 жовтня 2014 року на базі ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" проведено акцію "Відтворимо ліси разом"

Виїзне засідання Координаційної ради з питань науково-технічної діяльності НУБіП України на базі ВП НУБіП України "Боярської ЛДС"


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS