ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - 7 вересня 2016 року відбулося засідання науково-технічної ради ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

7 вересня 2016 року відбулося засідання науково-технічної ради ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»Останні  новини

7 вересня 2016 року відбулося засідання науково-технічної ради ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція». 
 

Порядок денний засідання розпочався із доповіді завідувача лабораторії біотехнології Оксани Чорнобров про роботу науково-дослідної лабораторії та виконання робіт по аспірації лабораторії та адмінбудівлі наукової частини. Доповідач відзначив  основні напрями діяльності лабораторії, а саме:
науково-інноваційне і методичне забезпечення досліджень з розробки біотехнології масового отримання рослин із заданими параметрами якості з використанням культури тканин  in vitro ;
розробка теоретичних аспектів використання та удосконалення біотехнологічних методів дослідження;
поглиблення рівня підготовки спеціалістів, аспірантів та студентів в даній сфері.
 

Також наголосила, що за темою НДР у 2016 році видано: 1 монографія, 4 наукові статті, 7 тез доповідей, 2 патенти на корисну модель, 1 авторське свідоцтво. 

Співдоповідач – головний інженер Кононенко І.М. – відзначив, що для належного функціонування науково-дослідної лабораторії потрібно забезпечити підтримку нормативного рівня мікроклімату в приміщеннях. На даний момент був розроблений проект на реконструкцію системи вентиляції, кондиціювання та автоматизації. Закінчити ці роботи планують до 25 грудня 2016 р.
 
Головний економіст Світлана Буценко доповідала про підсумки фінансово-господарської діяльності за перше півріччя 2016 року. Доповідач під час виступу зосередила увагу на виконанні кошторису, про вчасну виплату заробітної плати працівникам та сплати податків до бюджету.
 
Головний лісничий Олександр Шевчук доповідав про внутрішню оцінку та контроль у забезпеченні і виконанні вимог лісової сертифікації. Він зазначив, що врахувавши зауваження попереднього аудиту, визначивши основні цілі, проаналізувавши практичний досвід проведення лісової сертифікації в Україні, було створено програмне забезпечення «Control FSC». Мета роботи над програмним рішенням, систематизувати та оптимізувати роботу працівників ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» над вимогами лісової сертифікації за схемою Лісової опікунської ради та мінімізувати складнощі, що виникають у процесі проведення аудиту.
 
Співдоповідачі – провідний інженер з лісосировинних ресурсів Віталій Атаманчук та провідний інженер з комоп’ютерних систем Ігор Алексіюк – доповнили виступ описом функціональних можливостей розробленого забезпечення.

Активну участь в обговорені доповіді взяли доцент кафедри лісового менеджменту ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП  України Павло Кравець та директор ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України Петро Лакида, які позитивно оцінили зроблену роботу.
Завершив засідання директор Анатолій Карпук підбивши підсумки роботи. А ще – визначив завдання колективу на наступний місяць.
 
 
08 вересня 2016, 10:35

Читайте також:

У СТАВИЩЕНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ВІДКРИЛИ НОВУ ЕКСПОЗИЦІЙНУ ЗАЛУ

Ремонтно-механічної майстерні – це невідємна частина виробничого процесу.


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS