ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Наша земля. Наше майбутнє.

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Наша земля. Наше майбутнє.Останні  новини

У всьому світі екосистеми знаходяться під загрозою. Від лісів, посушливих земель до сільськогосподарських угідь та озер, природні простори, від яких залежить існування людства, досягають переломної точки. Відповідно до  Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням , до 40% суші планети деградує, що безпосередньо впливає на половину населення світу. Кількість і тривалість  посух  зросла на 29% з 2000 року – без термінових заходів посухи можуть торкнутися більше трьох чвертей населення світу до 2050 року.
 
Відновлення земель є ключовим стовпом  Десятиліття відновлення екосистем ООН  (2021-2030 рр.), заклику до захисту та відродження екосистем у всьому світі, що має вирішальне значення для досягнення  Цілей сталого розвитку .
 
Ось чому  Всесвітній день навколишнього середовища  у 2024 році присвячений відновленню земель, припиненню опустелювання та розвитку стійкості до посухи під гаслом «Наша земля. Наше майбутнє. Ми #ПоколінняВідновлення. Ми не можемо повернути час назад, але ми можемо вирощувати ліси, відроджувати джерела води та повертати ґрунти. Ми те покоління, яке може укласти мир із землею.
 
У 2024 році виповниться 30 років Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням. Шістнадцята сесія Конференції сторін (COP 16) Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням (UNCCD) відбудеться в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді з 2 по 13 грудня 2024 року.
05 червня, 09:28

Читайте також:

Інноваційні технології лісозаготівельних робіт у лісах України

Частинка великої мозаїки під назвою “Травень”


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS