ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Візит гостей з Поморської академії у Слупську (Польща) до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Візит гостей з Поморської академії у Слупську (Польща) до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»Останні  новини

 9 червня 2016 р. ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» радо приймала гостей з Поморської академії у Слупську (Польща), а саме проректора з міжнародних питань та міжнародних відносин Збігнєва Осадовського, якого нещодавно обрано ректором академії, та координатора міжнародних навчальних програм «Подвійні дипломи» Євгенію Співаковську. Супроводжувала їх доцент кафедри екології агросфери та екологічного контролю НУБіП України Юлія Рибалко.

Спочатку директор Боярської ЛДС Анатолій Карпук коротко ознайомив гостей зі структурою підприємства, характеристикою лісових масивів та особливостями діяльності. 

Потому відбулася захоплююча екскурсія в науково-дослідну лабораторію біотехнології рослин, на лісову пожежну станцію та в Дзвінківський навчально-науково-виробничий Центр. 


Гості поділилися приємними враженнями від побаченого та висловили впевненість у реалізації спільних планів, проектів та перспектив.

12 червня 2016, 21:55

Читайте також:

Студенти ННІ лісового і садово-паркового господарства разом зі співробітниками ВП НУБіП України Боярська ЛДС збирали дослідний матеріал під час навчальної практики за допомогою дрона

Студенти-деревообробники НУБіП України ознайомились з продукцією фірми Wood-Mizer


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS