ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Лісівники занепокоєні масовим псуванням знаків наочної агітації та межових знаків на території ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» .

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Лісівники занепокоєні масовим псуванням знаків наочної агітації та межових знаків на території ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» .Останні  новини

 При виконанні свої посадових обов’язків з охорони та захисту лісу, лісовою охороною Боярської ЛДС було виявлено непоодинокі випадки нищення лісової наочної агітації.
 

Впродовж останніх років адміністрація ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» значну увагу приділяє інформуванню населення з питань пожежної безпеки, правил поведінки в лісових масивах, на загальноосвітню  та лісівничу тематику. За останні три роки в лісових масивах ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» було встановлено більше  120 аншлагів на протипожежну та природоохоронну тематику, що в свою чергу сприяло більш активній участі громадськості в охороні та захисті лісу, зменшилися випадки виникнення лісових пожеж, порушень лісового та природоохоронного законодавства.

                Адміністрація ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» закликає всіх небайдужих громадян до участі у виявленні та вчасному інформуванні лісової охорони Боярської ЛДС, щодо випадків пошкодження лісової наочної агітації.

 

23 травня 2016, 18:09

Читайте також:

Завідувач лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» Чорнобров Оксана Юріївна – лауреат премії Президента України для молодих вчених

21 квітня 2016 року відбулася зустріч робочої групи з обстеження лісових ділянок на предмет заповідання під лісовий заказник місцевого значення «Чернечий ліс»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS