ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Наукові співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» на ХІV Погребняківських читаннях

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Наукові співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» на ХІV Погребняківських читанняхОстанні  новини

 12-14 травня 2016 року наукові співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» прийняли активну участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції (XIV Погребняківські читання):“Сучасні проблеми лісівничо-екологічної  типології”, приуроченої до 50-річчя Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва та 10-річчя кафедри лісознавства Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, яка відбулася у м. Івано-Франківськ.

На конференції розглядалися питання ведення екологічно орієнтованого лісового господарства в Україні, в якій взяли участь науковці із дев’яти навчальних та наукових установ. Значна кількість доповідей була присвячена типологічній характеристиці лісів.
 

На другий день учасники конференції ознайомились із дослідно-виробничими об’єктами Гірського науково-дослідного відділення УкрНДІгірліс (с. Зелена Надвірнянського району). Одним із таких об'єктів є лісогідрологічний стаціонар “Хрипелів”, що знаходиться на висотах 840-1240 м н.р.м. Стаціонар засновано у 1961 р. для вивчення водного режиму лісу та його змін під впливом господарської діяльності. Прийнято рішення про проведення чергових ХV Погребняківських читань в УкрНДІЛГА (м. Харків) у 2018 році.19 травня 2016, 13:58

Читайте також:

21 квітня 2016 року відбулася зустріч робочої групи з обстеження лісових ділянок на предмет заповідання під лісовий заказник місцевого значення «Чернечий ліс»

18 травня 2016 року ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» передала благодійній організації «Українські бойскаути» саджанці декоративних рослин для створення скверу «Героям Небесної Сотні та Воїнам АТО»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS