ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - У Боярській лісовій дослідній стації пройшов лісівничий івент «І буде зелена моя Україна»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

У Боярській лісовій дослідній стації пройшов лісівничий івент «І буде зелена моя Україна»Останні  новини

На базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру відокремленого підрозділу НУБіП України “Боярська лісова дослідна станція” відбувся лісівничий захід “І буде зелена моя Україна”, який організовано в межах екологічної акції «Зростаємо разом».

На початку вересня, Василь Володін, голова Київської обласної державної адміністрації анонсував серед школярів Київщини екологічну акцію "Зростаємо разом", яку запровадили в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна". Ініціатива дала чудові результати – учні з 611-ти закладів освіти висадили в регіоні майже 25 тисяч дерев. І це лише за один місяць!

Сьогодні на базі Дзвінківського ННВЦ відокремленого підрозділу НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» під час лісівничого івенту "І буде зелена моя Україна" підбивали підсумки наших інвестицій у екологічний розвиток Київщини.

У заході також взяли участь ректор Національного університету біоресурсів та природокористування України Станіслав Ніколаєнко, начальник Київського обласного та по м. Київ управління лісового та мисливського господарства Олексій Бойко, директор навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України Петро Лакида. Разом із дітьми ми висадили нові дерева, а також ознайомились з презентаційними локаціями та DIGITAL-путівником "Учнівські лісництва Київщини".

Василь Володін, голова Київської ОДА: «Можу сказати одне: наші юні лісівники не просто працюють над озеленням рідної області, а йдуть в ногу з часом і активно використовують цифрові інструменти. Дякую всім нашим дітям, їх батькам і вчителям, які відгукнулись і взяли участь у нашій екологічній акції. Завдяки всім нам область стала ще кращою».


Олександр Сошенський,
доцент кафедри лісівництва НУБіП України
за матеріалами ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»
та Киїівської оласної державної адміністрації
https://nubip.edu.ua/node/98423


03 жовтня 2021, 09:42

Читайте також:

Друга лісопожежна школа НУБіП-2021

Наукова конференція у онлайн-режимі як платформа для дискусій та нових можливостей


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS