ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Наукова конференція у онлайн-режимі як платформа для дискусій та нових можливостей

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Наукова конференція у онлайн-режимі як платформа для дискусій та нових можливостейОстанні  новини

Нещодавно співробітники УкрНДІЛГА провели Міжнародну науково-практичну конференцію «Лісівнича наука: стан, проблеми, перспективи розвитку» у онлайн-режимі із використання платформи Zoom. У роботі конференції взяли участь наукові співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС». Зокрема, завідувач НДЛ біотехнології рослин Оксана Чорнобров в онлайн-режимі виступила із доповіддю «Біотехнологічні аспекти збереження і відтворення цінних генотипів деревних рослин в умовах in vitro».
Організаторами конференції були Державне агентство лісових ресурсів України та Національна академія наук України. У доповідях спікерів розглянуті питання щодо лісознавства й лісівництва, лісової типології, фітоіндикації та ґрунтознавства, лісової політики, економіки та організації лісового господарства, лісової селекції та біотехнології, лісовідновлення, лісорозведення, агролісомеліорації, екології, охорони та захисту лісу. Модераторами конференції були д-р с.-г. наук, проф. Пастернак В. П. та д-р с.-г. наук, проф. Мєшкова В. Л. У роботі конференції взяли участь наукові співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС». Зокрема, завідувач НДЛ біотехнології рослин Оксана Чорнобров в онлайн-режимі виступила із доповіддю «Біотехнологічні аспекти збереження і відтворення цінних генотипів деревних рослин в умовах in vitro».
Дякуємо організаторам, спікерам та учасникам за проведений захід!
 
13 липня, 09:07

Читайте також:

Лісова таксація: навчальна практика – 202


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS