ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Лісова таксація: навчальна практика – 202

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Лісова таксація: навчальна практика – 202Останні  новини

Оцінка та облік лісових ресурсів потребують ґрунтовних знань лісотаксаційної науки, вміння застосування спеціального обладнання та різноманітних методик. З даною метою і проводиться навчальна практика з дисципліни лісова таксація для студентів ННІ ЛіСПГ на базі ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» у Дзвінківському навчально-науково-виробничому центрі.
Навчальна практика розпочалась із ознайомленням із виробничими потужностями та науковими здобутками підприємства, де цікаву екскурсію по підприємству провів заступник директора Олександр Мельник. Він розповів про становлення та розвиток підприємства, а також було продемонстровано можливості сучасної системи відеонагляду за лісовими масивами.
  
     Досить цікавою була презентація сучасної лабораторії біотехнології рослин яку провела Оксана Чорнобров.
     Теоретичні знання, які були отримані під час аудиторних занять, студенти змогли закріпити на практиці у лісових масивах структурного підрозділу університету. Студенти отримали практичні навики із: використання сучасного лісотаксаційного обладнання; обліку лісопродукції; таксації дерев та лісових насаджень; дослідження з аналізу ходу росту; окомірно-вимірювальної таксації при проведенні інвентаризації насаджень і т.д.
  
 
     Досить насиченою була культурно-виховна робота. Щоденні тренування з футболу, волейболу та настільного тенісу завершилися змаганнями серед студентів та викладачів інституту.
     Окрім того, проводились святкові дискотеки, перегляди фільмів ну і звичайно футбольних матчів та підтримка збірної України.
     Отримані практичні знання обов’язково стануть у нагоді нашим студентам на виробництві, а приємні моменти, особливо приготування ухи, картоплі та шашликів на кострі під українські пісні залишаться у пам’яті на все життя.
  
     Кафедра таксації лісу та лісового менеджменту висловлює подяку керівництву та працівникам ВП «Боярська ЛДС» за сприяння у проведенні навчальної практики.
 
Леснік О. М.,
старший викладач кафедри

таксації лісу та лісового менеджменту 
https://nubip.edu.ua/node/95005

07 липня, 11:32

Читайте також:

Наукова конференція у онлайн-режимі як платформа для дискусій та нових можливостей

Інвентаризація та моніторинг лісів: практична складова наближена до виробничих умов


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS