ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Інженери з охорони та захисту лісу державних лісогосподарських підприємств України обговорили актуальний санітарний стан насаджень

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Інженери з охорони та захисту лісу державних лісогосподарських підприємств України обговорили актуальний санітарний стан насадженьОстанні  новини

 За даними публічного звіту Державного агенства лісових ресурсів України за 2019 рік (https://drive.google.com/file/d/1UApjLM9DPt0MugIiiTWMbg4IXN8PAvWZ/view) площа всихання лісів у порівнянні з 2018 роком зменшилась на 143 тис. га та становила у 2019 році 270 тис. га. Зменшення площі всихання пояснюється низкою факторів: сніжна та морозяна зима 2018-2019; рясний на дощі весняно-літній період 2019 року; вчасно та якісно проведені санітарно-оздоровчі заходи.
     Інженери з охорони та захисту лісу, які проходять підвищення кваліфікації на базі Укрцентркадриліс побували у насадженнях Боярського та Плесецького лісництв. За результатами обстеження констатували, що якісно та вчасно проведені санітарно-оздоровчі заходи у господарській частині лісів стали запорукою доброго з біологічної точки зору стану насаджень.
Зазначимо, що працівники лісової охорони Боярської ЛДС періодично проводять моніторинг за санітарним станом лісів, в т.ч. за допомогою квадрокоптерів.
   Жвава дискусія серед слухачів Укрцентркадриліс розпочалась на території Лісового заказника загальнодержавного значення «Дзвінківський», яка була спричинена санітарним станом насаджень у його межах. Фахівці з охорони та захисту лісу констатували розладнаність деревостану, значну захаращеність території внаслідок накопичення значних об’ємів відмерлих дерев, наявність аварійно небезпечних дерев.
 
28 лютого, 16:16

Читайте також:

ФЛАГМАН ЛІСІВНИЧОЇ ОСВІТИ. Де і як навчають на лісівників?

Реалізовуємо сіянці головних лісотвірних видів!


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS