ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Збори трудового колективу Боярської ЛДС: лісівники готові до рішучих дій на захист своїх прав

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Збори трудового колективу Боярської ЛДС: лісівники готові до рішучих дій на захист своїх правОстанні  новини

22 листопада відбулися збори трудового колективу Боярської лісової дослідної станції. Стурбовані працівники зібралися, аби донести до обласної влади свою рішучу позицію стосовно тієї ситуації, в яку її змушують втрапити недоброзичливці. 


І з цього приводу прийняли колективне звернення трудового колективу Боярської ЛДС щодо сприяння у відновленні порушених прав станції та захисту Конституційних прав її працівників. Документ адресований міністерствам енергетики та захисту довкілля та освіти і науки України, Київській обласній державній адміністрації, Київській обласній раді. Про це доповідав директор Анатолій Карпук.

В чому ж проблема? У тому, що псевдоекологічні організації, за підтримки певних керівників обласної влади та підприємців-забудовників, прагнуть позбавити Боярську ЛДС права господарювання, натомість розмістивши на її землях національний природний парк. А що з цього виходить, ми вже бачили неодноразово: «ліс» багатоповерхівок.

Боярські лісівники готові пікетувати обласну владу, профільні міністерства, про що і повідомив заступник директора з виробництва Руслан Буценко. Його підтримали колеги – Юрій Несторяк, старші лісничі – Боярського лісництва Василь Невмержицький і Плесецького – Василь Білека, голова профспілки Лариса Гончаренко та інші.

Для цього створено відповідний комітет – з організації і проведення мітингу та захисту прав трудового колективу Боярської лісової дослідної станції. Трудівники Боярської ЛДС розраховують і на підтримку університету. Перший проректор Ігор Ібатуллін та директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Петро Лакида запевнили їх у готовності таку допомогу надати.

Щоб тут, у Боярці, залишався справжній ліс – рекреаційна зона, навчальна і наукова база для проведення дослідів і практик студентів нашого університету – і боряться сьогодні боярчани. І щоб це залишалося реальністю, ректор університету Станіслав Ніколаєнко б’є у всі дзвони і зустрічається з керівництвом Київщини і народними депутатами України, які працюють у профільних комітетах.

За матеріалами

Валентина Обрамбальського

Фото: Олександр Каплаух

 
24 листопада 2019, 22:12

Читайте також:

Навчально-науково-дослідна та господарська діяльність ВП НУБІП України «Боярська ЛДС»

У Боярському лісництві представники Княжицької сільської ради разом із учнями місцевої школи садили ліс!


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS