ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Еколого-просвітницька діяльність ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Еколого-просвітницька діяльність ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»Останні  новини

 ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» радо співпрацює із закладами освіти щодо організації екскурсій екологічного спрямування. На днях до станції завітали учні 2-А класу (класний керівник Бондаренко Світлана Іванівна) та 2-Б класу (класний керівник Дамаскіна Світлана Георгіївна) Забірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Можна говорити багато про вагоме значення лісів та любов до природи. Однак, хоча б одне практичне заняття чи навчальна екскурсія до лісу відіграє значну роль у розумінні цінності лісових ресурсів та допомагає усвідомити значення природи в цілому. Саме з метою ознайомлення з роботою лісівників та пізнання лісу, як унікальної екосистеми і природної краси в цілому, у Боярській ЛДС проводиться еколого-просвітницька діяльність.
 
За словами класних керівників, після такої екскурсії побільшало охочих захищати ліси та навколишнє середовище. Окрім того декілька другокласників зацікавилось такими професіями як пожежник та лісівник. Тому не виключено, що серед цих дітей ростуть потенційні керівники підприємств, міністри, а можливо і фахівці лісової галузі України.

 
08 листопада 2019, 02:25

Читайте також:

Учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні» ознайомились з історією та сучасним значенням лісокультурної спадщини Боярської ЛДС

Працівники Боярської ЛДС взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS