ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Працівники Боярської ЛДС взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Працівники Боярської ЛДС взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену»Останні  новини

Одна з найстаріших кафедр одного з найстаріших університетів України – відтворення лісів та лісових меліорацій – відзначає сьогодні свій 100-річний ювілей. З цієї нагоди на базі ННІ лісового і садово-аркового господарства розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену». В її межах відбулося урочисте засідання вченої ради ННІ, на якому і віншували наших ювілярів.
 
І першим це зробив ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Згадуючи поважний вік кафедри-ювіляра, він підкреслив: це ще й надзвичайно приємна подія в житті вишу. А відзначаючи здобутки колективу за останні роки, зазначив: кафедра вносить дух творчості, дух конкуренції. І вручив подяки НУБіП ряду працівників і співробітників.
Свою повагу висловили і почесний директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Валерій Самоплавський, який свого часу п'ятнадцять років очолював галузь, і директор ННІ Петро Лакида. Від Товариства лісівників України колег вітав його очільник і завідувач кафедри ботаніки, дендрології та селекції Юрій Марчук.
 
 
Після проведення пленарного засідання відбулась Урочиста Академія – засідання Вченої ради ННІ лісового і садово-паркового господарства. У межах програми Віктор Мельхіорович Маурер відзначив кращих серед наукових співробітників та установ, які пліч-о-пліч з кафедрою готують висококваліфікованих працівників лісової галузі. Серед підприємств, які відіграють важливу роль у навчально-науковому розвитку кафедри є і Боярська лісова дослідна станція.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Зазначимо, що 8 листопада конференція продовжує свою роботу в Боярській лісовій дослідній станції, де її учасники матимуть змогу ознайомитись з об’єктами лісокультурної спадщини станції, їх історією, сучасністю та перспективами використання.
Деталі за посиланням: https://nubip.edu.ua/node/66974
 
08 листопада 2019, 02:15

Читайте також:

Еколого-просвітницька діяльність ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»

У селі Княжичі активісти з лісівниками озеленили «Сквер Героїв»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS