ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Міжнародні гості, які долучились до святкування дня м. Боярка, відвідали лісову дослідну станцію

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Міжнародні гості, які долучились до святкування дня м. Боярка, відвідали лісову дослідну станціюОстанні  новини

Насиченими та цікавими були ці вихідні для жителів м. Боярка, оскільки 21-22 вересня відбулися святкування з нагоди Дня міста. Привітати громаду поспішали представники влади, сусідніх населених пунктів та держав. Гостям було запропоновано багату на різноманітні заходи святкову програму. В рамках святкування ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відвідали депутати та працівники Боярської міської ради, які супроводжували делегації сусідніх країн: Грузії – представники муніципалітету м. Мартвілі та мерії м. Озургетті; Білорусії – представники влади та сфери виробництва м. Несвіж; Словакії – староста с. Бзині та його заступник.
Представники Боярської лісової дослідної станції розповіли про значення лісових масивів у забезпеченні сталого розвитку міста, зокрема його екологічну, соціальну та економічну складові.
В процесі проведення екскурсії гості ознайомились із основними досягненнями лісівничої науки, які були отримані та проаналізовані з даних наукових стаціонарів за майже 100-річну історію існування Боярської лісової дослідної станції.
На лісовій пожежній станції присутнім продемонстровано успішно функціонуючу систему попередження, виявлення та ліквідації лісових пожеж. Цікавою була прогулянка і лісопереробним комплексом підприємства, де працює оновлене європейське обладнання та виготовляється високоякісна продукція.
25 вересня 2019, 08:34

Читайте також:

Семінари та тренінги від FSC Україна – чудова можливість поглибити свої знання у галузі лісової сертифікації

Співробітники Боярської лісової дослідної станції взяли участь у роботі круглого столу «Перспективи розвитку спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS