ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Співробітники Боярської лісової дослідної станції взяли участь у роботі круглого столу «Перспективи розвитку спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Співробітники Боярської лісової дослідної станції взяли участь у роботі круглого столу «Перспективи розвитку спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»»Останні  новини

Круглий стіл «Перспективи розвитку спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»» був проведений 17 вересня 2019 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування України на базі Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства. Метою проведення круглого столу було обговорення ситуації у підготовці спеціалістів за спеціальністю 187 – деревообробні та меблеві технології та Проекту Закону «Про ринок деревини в Україні».
У заході брали участь 54 представники бізнесу та влади. Серед них представники деревообробних навчальних напрямків закладів вищої світи Львову та Чернігова. Бізнес представляли галузеві асоціації – Українська асоціація деревообробного обладнання, асоціація «Меблідеревпром», Українська асоціація меблевиків, Асоціація виробників лакофарбових матеріалів, регіональних асоціації деревообробних підприємств.
Більше деталей можна знайти за посиланнями: https://nubip.edu.ua/node/64017 та https://www.facebook.com/wood.nules/?epa=SEARCH_BOX
 
20 вересня 2019, 10:21

Читайте також:

Міжнародні гості, які долучились до святкування дня м. Боярка, відвідали лісову дослідну станцію

У ВП НУБІП УКРАЇНИ «БОЯРСЬКА ЛДС» ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS