ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Спеціальне навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці – фундаментальна основа безпеки праці на підприємстві.

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Спеціальне навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці – фундаментальна основа безпеки праці на підприємстві.Останні  новини

23 серпня 2019 р. у ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» було проведено спеціальне навчання працівників, діяльність яких пов’язана з використанням обладнання підвищеної небезпеки в деревообробній промисловості.
Навчання працівників ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» було проведено ТОВ «Учбовий центр «КСИМЕ» який входить до асоціації «Суб’єктів господарювання, які надають послуги у лісовій галузі». Іспит приймала комісія головою якої був присутній Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Головного управління Держпраці у Київській області.
Комісія перевірила знання працівників підприємства із загальних питань з охорони праці, а саме: Закону України «Про охорону праці», Кодекс законів про працю та інші підзаконні акти.
Зокрема, увагу була звернута на знання основних положень НПАОП 20.0-1.02-05 «Правила охорони праці в деревообробній промисловості». Всі працівники успішно склали іспит та показали високий рівень знань та кваліфікації.
 
 
 
 
 
23 серпня 2019, 15:08

Читайте також:

Боярська лісова дослідна станція – потужна науково-виробнича база для проходження практичного навчання студентів НУБіП України

З Днем державного прапора, українці!


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS