ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Обмін досвідом і підвищення фахової кваліфікації – завжди корисна справа!

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Обмін досвідом і підвищення фахової кваліфікації – завжди корисна справа!Останні  новини

 Уже стало гарною традицією, що слухачі Укрцентркадриліс з метою вивчення передового досвіду ведення лісового господарства не оминають увагою Боярську лісову дослідну станцію. Цього разу до станції завітали головні лісничі та інженери лісових культур.


Окрім того, перед візитом до Боярської ЛДС завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин Оксана Чорнобров прочитала для інженерів лісових культур державних лісогосподарських підприємств України лекцію на тему «Біотехнологія в лісовому господарстві».
Лекція містила розгляд низки питань щодо інноваційних технологій одержання високоякісного садивного матеріалу деревних, декоративних та ягідних рослин за використання методу тканин та органів in vitro. Також було акцентовано увагу на розгляді основних положень генетичної трансформації, молекулярного маркування та паспортизації рослин. Уже традиційно лекцію продовжили у науково-дослідній лабораторії біотехнології рослин, де слухачі ознайомилися зі структурою, напрямами діяльності, оснащенням та продуктами її діяльності.

 
10 червня, 22:48

Читайте також:

Вихованці дошкільного навчального закладу «Берізка» завітали до Боярської лісової дослідної станції

У Боярській лісовій дослідній станції відбулося засідання науково-технічної ради


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS