ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Біо-конференція – платформа для нових біотехнологічних можливостей

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Біо-конференція – платформа для нових біотехнологічних можливостейОстанні  новини

10 квітня 2019 року ТОВ «BioLabTech» проведено конференцію «Сучасні підходи до візуалізації та аналізу клітин». Учасниками даного заходу були провідні вірусологи, цитологи, молекулярні біологи, генетики і біотехнологи із провідних наукових закладів України та приватних організацій. У роботі конференції взяли участь працівники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»: завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин Оксана Чорнобров та фахівець І категорії Олена Шитова.
У доповідях спікерів були висвітлені новітні методи мікроскопії у вірусології, досліджені хромосомного апарату та стовбурових клітин, представлені сучасні флуоресцентні зонди для візуалізації біологічних мембран. На особливу увагу заслуговує доповідь наукового консультанта  «BioLabTech» щодо мультипараметричної візуалізації кожної клітини, охарактеризовано її можливості та переваги.
Представлені новітні прилади та обладнання (Celena S, Luna II) та результати досліджень були обговорені у широкому колі вчених, створили передумови для дискусій та нових можливостей.
Дякуємо «BioLabTech» та всім учасникам за проведену на високому рівні конференцію !!!
 
11 квітня, 15:31

Читайте також:

У ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відбулись загальні збори трудового колективу

Оголошення


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS