ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Відбулась перевірка стану виконання НДР в НДІ лісівництва та декоративного садівництва та ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Відбулась перевірка стану виконання НДР в НДІ лісівництва та декоративного садівництва та ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"Останні  новини


Відповідно до наказу ректора НУБіП України акад. Д.О. Мельничука від 18.05.2012 року № 477 у НДІ лісівництва і декоративного садівництва та ВП НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція" 26 червня 2012 р. відбулася перевірка стану виконання науково-дослідних робіт, що фінансуються за рахунок Державного бюджету України, окремими міністерствами, установами, господарствами та ініціативної тематики.

Комісія (голова – директор Українського НДІ сільськогосподарської радіології, доктор біологічних наук, проф. Кашпаров В.О.) та керівники НДР відвідали дослідні об’єкти у лісових масивах Боярської ЛДС, захисних лісових смугах на землях сільськогосподарських підприємств та науково-дослідні лабораторії, після чого були заслухані короткі звіти про стан виконання робіт за півріччя з кожної НДР.

За результатами перевірки НДР та обговорення проблемних питань, комісією відмічено про належний рівень організації та виконання наукових досліджень НДІ лісівництва та декоративного садівництва і ВП НУБіП України "Боярська ЛДС".

 02 липня 2012, 13:47

Читайте також:

Виїзне засідання Координаційної ради з питань науково-технічної діяльності НУБіП України на базі ВП НУБіП України "Боярської ЛДС"

Відбувся науково-практичний семінар "Ідентифікація лісів особливо цінних для збереження в ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS