ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - АГРО-семінар − платформа для біотехнологічних дискусій та нових можливостей

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

АГРО-семінар − платформа для біотехнологічних дискусій та нових можливостейОстанні  новини

 5 грудня 2018 року ТОВ «BioLabTech» спільно із «Українським інститутом експертизи сортів рослин» організували семінар «Інноваційні методи для молекулярно-генетичного аналізу сортів рослин». Учасниками даного заходу були провідні біотехнологи, вірусологи, цитологи, молекулярні біологи і генетики із провідних наукових закладів України. У роботі семінару взяли участь молоді вчені від ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»: завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин Оксана Чорнобров та стажер Олена Шитова.
У доповідях спікерів були висвітлені сучасні надшвидкі і надійні молекулярні методи ідентифікації і типування сортів рослин, перевірка насіння на сортову чистоту і плоїдність, методи визначення біохімічних та технологічних показників якості, законодавчі аспекти і стандартизовані методики експертної оцінки сортів рослин.
Співробітниками УІЕСР були охарактеризовані основні принципи організації акредитованої лабораторії за вимогами ДСТУ ISO/IEC 17025:2017. На особливу увагу заслуговують презентації і доповіді співробітників ТОВ «BioLabTech» спрямовані на ознайомлення із новітніми світовими технологіями по редагуванню генома за системою CRISPR-Cas9 з метою отримання корисних якостей та абсолютним кількісним аналізом генетичних змін. Також учасникам семінару була змога ознайомитися із новітніми приладами та обладнанням для здійснення біотехнологічних досліджень.
Представлені новітні технології, методи, методики, обладнання та результати досліджень були обговорені у широкому колі вчених, створили передумови для дискусій та нових можливостей. Дякуємо організаторам та всім учасникам за проведений семінар !!!
10 грудня 2018, 13:32

Читайте також:

Засідання Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів проходить на базі ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»

Проблеми розвитку лісової таксації, лісовпорядкування та інвентаризації лісів


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS