ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Переддипломна виробнича практика магістрів ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Переддипломна виробнича практика магістрів ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП УкраїниОстанні  новини

У науково-дослідній лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» продовжується переддипломна виробнича практика Косенко Анастасії − студентки 2 року навчання ОС «Магістр», яка навчається за спеціальністю «Садово-паркове господарство».
 
 
Зокрема, упродовж 22−24 жовтня Анастасія під керівництвом завідувача лабораторії Чорнобров Оксани опановувала технологію введення у культуру in vitro різних типів експлантатів дуба звичайного. Усі операції проводили у приміщенні для ізолювання і субкультивування тканин рослин («операційна»). Також студентка оволоділа методами досягнення необхідного класу чистоти приміщення; способами добору і підготовки рослинного матеріалу; правилами роботи в ламінарному боксі; методами стерилізації інструментів. Ми апробовували різні режими й методики стерилізації рослинного матеріалу, експериментально підібрали стерилізуючі речовини, їх концентрації та експозиції. За цей термін було введено в культуру in vitro 100 експлантатів рослин на завчасно приготовлене стерильне живильне середовище за прописом DKW. Нині рослинний матеріал вирощуємо у культуральному приміщенні за строго визначених умов in vitro.
26 жовтня 2018, 14:54

Читайте також:

Сьогодення і майбутнє лісу – погляд науковців

Боярська лісова дослідна станція зустріла гостей, які переймаються питаннями лісової сертифікації


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS