ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Еко-квест, як один із методів екологічного та соціального виховання дітей

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Еко-квест, як один із методів екологічного та соціального виховання дітейОстанні  новини

 27 липня на території лісових масивів Плесецького лісництва був організований Еко-квест для дітей, які відпочивають у дитячому наметовому таборі «Острів скарбів». Цікаві та повчальні завдання на шляху учасників еко-квесту були підготовлені: ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція», відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Київській області, Товариством Червоного хреста у Київській області, військово-патріотичним клубом «Легіон» та безпосередньо керівниками наметового табору «Острів скарбів». 
 
 
Еко-квест розпочався у актовій залі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру, де представники Боярської лісової дослідної станції, а саме начальник наукової частини Олександр Мельник та начальник відділу лісового господарства Роман Сова розповіли дітям про правила поведінки в лісі та особливості орієнтування в ньому. Також працівниками станції, використовуючи матеріали WWF Ukraine (http://wwf.panda.org/uk/) та FSC Ukraine (https://ua.fsc.org/) було підготовлено для учасників квесту роздатковий матеріал на тему: «Як ти можеш допомогти Планеті!» 

Не менш цікавим для дітей був виступ представників відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Київській області. Передусім, поліцейські розповіли дітям про «Права дитини в Україні», основні правила поведінки на дорозі, а також провели профілактичні бесіди щодо забезпечення правового захисту дітей.

Суть еко-квесту полягала у виконанні інтелектуальних, творчих та фізичних задач на швидкість. Він передбачав проходження встановленого маршруту, на якому дітей очікували різноманітні завдання, під час виконання яких учасники квесту мали змогу весело і корисно провести свій час.

31 липня 2018, 13:49

Читайте також:

Студентські практики: Літня школа із геодезії та землеустрою «Дзвінкове – 2018»

За обміном досвіду – до лісівників Вінниччини!


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS