ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Навчальна практика з дисциплін «Лісова ентомологія» та «Лісова фітопатологія» проведена на базі ННВЦ «Дзвінківський»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Навчальна практика з дисциплін «Лісова ентомологія» та «Лісова фітопатологія» проведена на базі ННВЦ «Дзвінківський»Останні  новини

 За останні роки не лише в Україні, а і багатьох інших країнах світу спостерігається значне погіршення санітарного стану лісів, яке пов’язане із випадками масового всихання лісових насаджень та зараженням деревостанів шкідливими комахами та хворобами лісу. З метою недопущення безповоротної втрати цінних лісових ресурсів, студентів ІІІ курсу ННІ Лісового і садово-паркового господарства (майбутніх фахівців лісового господарства) навчали оперативно виявляти осередки шкідників та хвороб лісу, а також проектувати заходи щодо боротьби з ними.
 
 
 
Навчальна практика з «Лісової ентомології» та «Лісової фітопатології» є закономірним етапом практичного закріплення теоретичного матеріалу та комплексного розуміння студентами механізму функціонування лісових екосистем, грамотного ведення лісового господарства при проектуванні лісогосподарських робіт та охоронних заходів. Адже захист лісу, як складова частина комплексу лісогосподарської діяльності, є одним з провідних предметів професійної підготовки спеціалістів лісового господарства.
 
 

 
 
У період з 16 по 21 липня 2018 року на базі ННВЦ «Дзвінківський» студенти 3 курсу спеціальності «Лісове господарство», під керівництвом ст. викл. Кульбанської І.М. проводили лісопатологічне обстеження насаджень, закладення тимчасових пробних площ, встановлення індексу санітарного стану, проведення ґрунтових розкопок, нагляд та облік чисельності комах на різних стадіях розвитку, зібрання гербарних зразків типових уражень комахами, колекцію комах.
 
 
Таким чином, отримані знання та навички розвивають професійні навики майбутніх лісівників, сприяють екологічному вихованню молоді, дбайливому ставленню до природи та згуртуванню студентів.
 
 
24 липня 2018, 10:54

Читайте також:

В гостях у дитячого літнього табору «Острів скарбів»

Навчальна практика з дисципліни «Лісівництво» у ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS