ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Майбутнє лісу – у твоїх руках

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Майбутнє лісу – у твоїх рукахОстанні  новини

У Боярській лісовій дослідній станції розпочали традиційну щорічну лісокультурну акцію, цьогорічний девіз якої «Майбутнє лісу – у твоїх руках». До неї долучилися магістри спеціалізації «Поновлення та розведення лісу», наші колеги з Української асоціації деревообробного обладнання та інші небайдужі до долі лісу громадяни. І щось не видно було серед них «громадських активістів», що сьогодні закликають відібрати землі у Боярської ЛДС і створити на них міфічний «Національний заповідник» – з тим, щоб під шумок урвати собі ласі шматки.

І постійно спостерігається хижацьке ставлення до лісу. Поновленням же займаються справжні лісівники, для яких це справа життя. Такі, які працюють у Боярській ЛДС. У перший день акції вони та їхні добровільні помічники висадили 9300 сіянців різних лісотвірних порід – дубу звичайного, сосни звичайної, клену, явору, айви японської на півтора гектарах ділянки відновлення лісу у Плесецькому лісництві, закладаючи тим самим науково-дослідний об’єкт.

Основна маса садивного матеріалу – власна, вирощена у лісових розсадниках Плесецького та Боярського лісництв. Хоча саджанці модрини європейської закуплені за спонсорської підтримки Української асоціації деревообробного обладнання.
Аналізуючи результативність висадок попередніх років, завідувач кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій Віктор Маурер запевняє: приживлюваність складає практично дев’яносто відсотків, коли цією справою займаються його підопічні магістри. А вони у межах акції провели ще й виїзний науково-практичний семінар «Еколого-лісівничі особливості використання різних видів садивного матеріалу для створення лісових культур», і в планах на квітень – ще три аналогічні.

За матеріалами https://nubip.edu.ua/node/45474
11 квітня 2018, 21:45

Читайте також:

До ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітала екскурсія

У Боярській лісовій дослідній станції триває лісокультурна кампанія


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS