ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Еколого-просвітницька діяльність ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Еколого-просвітницька діяльність ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»Останні  новини

5 квітня 2018 року до Боярської лісової дослідної станції завітали учні Боярського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3». Вони мали змогу ознайомитись з роботою лабораторії біотехнології рослин, лісовою пожежною станцією та підприємства в цілому.За підсумками ознайомлення з роботою підприємства учні Боярського НВК висловили бажання прийняти участь у всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». За підтримки працівників Боярської ЛДС кожен із них найближчим часом матиме змогу посадити декілька десятків, а може й сотень нових дерев.Підсумовуючи зазначимо, що екскурсії такого формату мають велике значення для формування всіх компонентів відношення до природи: емоційного, пізнавального, практичного та вчинкового. Їх метою є виховання у учнів шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі.


06 квітня 2018, 10:43

Читайте також:

У Боярській лісовій дослідній станції триває лісокультурна кампанія

На засіданні науково-технічної ради обговорили готовність Боярської лісової дослідної станції до роботи в пожежонебезпечний період 2018 року


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2018
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS